Momentan sunteți offline, așteptați să vă reconectați la internet

Descrierea de set de actualizări 6 pentru System Center 2012 - maşină virtuală Manager Server

IMPORTANT: Acest articol este tradus cu ajutorul software-ului Microsoft de traducere automată și poate fi corectat prin intermediul tehnologiei Community Translation Framework (CTF). Microsoft oferă articole traduse automat, post-editate de comunitate și articole traduse de oameni, pentru a permite accesul la toate articolele din Baza noastră de cunoștințe în mai multe limbi. Articolele traduse automat și post-editate pot conține greșeli de vocabular, sintaxă și/sau gramatică. Microsoft nu este responsabil de inexactitățile, erorile sau daunele cauzate de traducerea greșită a conținutului sau de utilizarea acestuia de către clienți. Găsiți mai multe informații despre traducerea în colaborare la http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/ro.

Faceți clic aici pentru a vizualiza versiunea în limba engleză a acestui articol: 2861038
Introducere
Acest articol descrie problemele care sunt fixate în Update Rollup 6 pentru Microsoft System Center 2012 - maşină virtuală Manager Server. În plus, acest articol conţine instrucţiunile de instalare pentru Update Rollup 6 pentru System Center 2012 - maşină virtuală Manager Server.

Problemele care sunt fixate în acest pachet de actualizare

maşină virtuală Manager Server Update (KB2861038)

Numarul 1
Când se actualizează VMWare vSphere 4.1, maşină virtuală Manager Service poate opri.

Cum de a obţine şi instala Update Rollup 6 pentru System Center 2012 - maşină virtuală Manager Server

Descărcaţi informaţii

set de actualizări este disponibil de la Microsoft Update.
  • Pentru a obţine şi instala update de la Microsoft Update, urmaţi aceşti paşi pe un sistem care are componenta maşină virtuală Manager Server instalat:
    1. Faceţi clic pe Începe, apoi faceţi clic pe Panou de control.
    2. În Panou de control, faceţi dublu clic pe Actualizare Windows.
    3. În fereastra Actualizare Windows, faceţi clic pe Online a verifica pentru updates din Microsoft Update.
    4. Faceţi clic pe Sunt disponibile actualizări importante.
    5. set de actualizări Rollup 6, şi apoi atunci pocniturăok.
    6. Faceţi clic pe Instalaţi actualizări pentru a instala set de actualizări.
  • Pentru a descărca manual set de actualizări din catalogul de actualizări Microsoft, du-te la următorul site Web Microsoft:

    maşină virtuală Manager Server Update (KB2861038)Pentru a instala manual set de actualizări, executaţi următoarea comandă la un prompt de comandă:
    Msiexec.exe /updatePackageName>
    De exemplu, pentru a instala actualizarea Server maşină virtuală Manager (KB2861038), executaţi următoarea comandă:
    Msiexec.exe /update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Fişierele care sunt actualizate în set de actualizări Rollup 6

maşină virtuală Manager Server Update (KB2861038)
Fişierele care sunt modificateDimensiune fişierVersiunea
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Nu este cazul
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Update Rollup 6 pentru System Center 2012 (VMM) supliment Notice_Localized languages.rtf80,474Nu este cazul
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Nu este cazul
vmmAgent.msi3,832,320Nu este cazul
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Nu este cazul
vmmGuestAgent.msi1,405,952Nu este cazul
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 

Avertisment: acest articol a fost tradus automat

Proprietăți

ID articol: 2861038 - Ultima examinare: 08/08/2013 21:27:00 - Revizie: 1.0

Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager

  • kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtro
Feedback