Pomocí Editoru systémových zásad Windows 95 nebo Windows NT 4.0

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:159936
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Souhrn
Můžete použít WINDOWSNT a editory Windows 95 systémových zásad (Poledit.exe) mezi nimi přepínat vytvořit soubory zásad pro a různými operačními systémy.
Další informace
Editor systémových zásad Windows NT lze spustit v systému Windows NT verze 4.0 a Windows 95, ale na předchozí verze systému Windows NT nelze spustit. Editoru systémových zásad Windows 95 spuštěna na pouze Windows 95. Musíte však spustit Editor systémových zásad v operačním systému, pro které hodláte vytvořit soubory zásad.

Například pokud uživatel1 používá systém Windows 95 a Uživatel_2 používá k vytvoření Uživatel_2 's soubor zásad systému Windows NT Workstation, spusťte Editor systémových zásad v systému Windows 95 vytvořit soubor systémových zásad uživateli a poté spusťte editor systémových zásad na Windows NT Workstation nebo Windows NT Server.

Přestože Windows NT Server verze 4.0 poskytuje soubory ADM pro platformy Windows NT a Windows 95, soubory měli načíst pouze na vytváření soubory zásad pro příslušný operační systém. Například při vytváření zásady systému souborů na WINDOWSNT načíst Winnt.adm a při vytváření systémové soubory zásad v systému Windows 95, načíst Windows.adm. Common.adm lze s oba operační systémy.

Poznámka: Windows NT Workstation neobsahuje Editor systémových zásad. Chcete-li spustit Editor systémových zásad v části Windows NT Workstation, nainstalujte Poledit.exe z Windows NT Workstation Resource Kit.
Profil zásady editoru

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 159936 – Posledná kontrola: 01/30/2014 07:13:11 – Revízia: 1.4

Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition, Microsoft Windows 95

  • kbnosurvey kbarchive kbmt kbpubtypekc kbinfo kbnetwork KB159936 KbMtcs
Pripomienky