Složka Dokumenty na ploše se neotevře (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:201264
Příznaky
Při poklepání na složku Dokumenty na ploše jej může otevřít.
Příčina
K tomuto chování může dojít, pokud složka zadaná v poli cíl v dialogovém okně Dokumenty – vlastnosti je přejmenován nebo chybí.
Řešení
Chcete-li toto chování vyřešit, znovu vytvořit složky Dokumenty v umístění určeném v poli cíl nebo změňte cestu v poli cíl nové umístění složky Dokumenty.

Informace o vytvoření složky, klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Nápověda, klepněte na kartu Rejstřík zadejte vytváření a potom poklepejte na téma Creating složek.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 201264 – Posledná kontrola: 01/23/2007 22:16:55 – Revízia: 1.2

Microsoft Windows 98 Standard Edition

  • kbmt kbenv kbprb KB201264 KbMtcs
Pripomienky