Momentálne ste offline a čaká sa, kým sa znova pripojíte na internet

Vytvoření šablony ke spuštění konzole pro zotavení pomocí vzdáleného instalačního serveru (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:222478
Souhrn
Konzola obnovení pro systém Windows 2000 usnadní oprava bez spustitelnou instalace, ale vyžaduje instalační médium sestávající ze čtyř instalačních disků nebo CD-ROM. Předinstalována Konzola pro zotavení může také být spuštěním příkazu "winnt32 cmdcons" předstihem umístit soubory na místním pevném disku. Tato možnost vyžaduje přibližně 7 megabajtů (MB) místa na disku.

Nutnosti předinstalována Konzola pro zotavení nefunguje, pokud poškození spouštěcího zavaděče nebo spouštěcí sektor disku. Můžete však vytvořit spouštěcí disketu diskové disk a přidejte následující položku do souboru Boot.ini usnadňují spouštění předinstalovaných konzolu pro zotavení:
Konzola pro zotavení 2000 C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT="Windows" cmdcons
Žádná z těchto metod spusťte konzolu pro zotavení fungovat a pokud klientských pracovních stanic nebo servery mají schopnost spouštěcí vypnout síti pomocí Pre-Boot eXecution Environment (PXE) nebo síťový adaptér podporuje vzdálené instalace spouštěcí disketu PXE emulátoru, můžete použít serveru vzdálené instalace) spuštění klienta Windows 2000 instalace v textovém režimu a vyberte možnost Konzola pro zotavení.

Upozornění: Tento proces je použit pouze v případě potřeby obnovení systému. Tento proces obnoví v počítači účet počítače v aktivním adresáři a vyžaduje, aby systém být rejoined do domény. Tuto akci neprovádějte v řadičích domény. Poznámka: Tento článek předpokládá, že již máte existující servery RIS v organizaci a klienta a serveru splňují požadavky pro použití této funkce. Další informace o instalaci a konfiguraci vzdálené serverech a požadavky na klienta naleznete v dokumentaci k systému Windows 2000.
Další informace
Tato možnost přidat na server RIS, vytvořte soubor šablony (SIF) obsahující následující informace. Protože RIS výčet složku šablony pro soubory FSP určit možnosti nabídky, umístění do složky šablon RIS obrázek bude moci být zobrazen. Protože pomocí této šablony vyžaduje správcům, že počítač být rejoined do domény, který chcete skrýt tuto možnost od ostatních uživatelů omezením seznamů řízení přístupu (ACL) systému souborů. Poznámka: podporované metodou pro spuštění konzoly pro zotavení je použití instalačního média. Tato možnost je k dispozici pouze jako záležitosti pohodlí a bude přijímat pouze "komerčně rozumné úsilí" podporu.

Můžete použít textového editoru, například Poznámkový blok (nebo použití setupmgr.exe z Windows 2000 Resource Kit) vytvořte následující soubor:
[data]
floppyless = "1"
MSDosInitiated = "1"
OriSrc = "\\%SERVERNAME%\RemInst\%INSTALLPATH%"
OriTyp = "4"
LocalSourceOnCD = 1

[SetupData]
MožnostiSpouštěníOS = "/ noguiboot/fastdetect"
SetupSourceDevice = "\Device\LanmanRedirector\%SERVERNAME%\RemInst\%INSTALLPATH%"

[UserData]
FullName = "% USERFULLNAME %"
OrgName = "% ORGNAME %"
ComputerName = % název_počítače %

[RemoteInstall]
Repartition = No
[OSChooser]
Popis = "Microsoft Windows 2000 Professional - Konzola obnovení"
Nápověda = "Umožňuje uživateli provádět operace opravy, bez místního média z instalace systému Windows Professional."
LaunchFile = "% INSTALLPATH%\%MACHINETYPE%\templates\startrom.com"
ImageType = plochý
Verze = "5.0"
Všimněte si, "Repartition = No" musí existovat řádek nebo RIS se pokusí přeformátovat pevný disk. Oddíl [UserData] musí také existovat nebo instalace není úspěšně dokončena.

Jakmile se zobrazí úvodní na obrazovce, stiskněte klávesu F10 nebo R opravit a stiskněte klávesu C pro konzolu pro zotavení. Jakmile jsou opravy Dokončeno, musí znovu připojen ke doméně.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 222478 – Posledná kontrola: 02/22/2007 22:49:55 – Revízia: 2.3

Microsoft Windows 2000 Server, Microsoft Windows 2000 Advanced Server, Microsoft Windows 2000 Datacenter Server

  • kbmt kbenv kbhowto kbsetup KB222478 KbMtcs
Pripomienky