Popis nabídky Start v systému Windows XP

Poskytovanie technickej podpory pre systém Windows XP sa skončilo

8. apríla 2014 ukončila spoločnosť Microsoft poskytovanie technickej podpory pre systém Windows XP. Táto zmena ovplyvnila aktualizácie softvéru a možnosti zabezpečenia. Zistite, čo to pre vás znamená a ako ponechať počítač zabezpečený.

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:279767
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Souhrn
Tento článek popisuje nabídce Start v systému Windows XP.
Další informace
Systém Windows XP obsahuje nové nabídce Start na poskytují rychlý přístup k často používaným programům a společných oblastí systému podobně jako tento počítač, ovládací panely a hledat. Tento článek popisuje funkci různých oblastí Nová nabídka Start.

Levé straně nabídky Start obsahuje seznam programů, který je rozdělen do dvou oddílů, "připojených seznam" (nahoře) a seznam nejčastěji používaných aplikací). Dva oddíly jsou odděleny řádkem. Funkce tyto seznamy jsou následující:

Seznam připojených:
Seznam připojených umožňuje uživatelům umístit zástupce programů a dalších položek v nabídce Start. Bude přednastavený uživatele výchozí webové prohlížeče a e-mailový program (tyto mohou být odebrány).

Program (soubor s příponou EXE) nebo zástupce programu může být „ připojené"do nabídky Start klepnutím pravým tlačítkem myši na položku a klepnutím na příkaz připojit k nabídce Start. Libovolné položky lze přidat do seznamu připojených pomocí přetahování myší na tlačítko Start nebo nabídku Start. Položka odebrána z tohoto seznamu pravým tlačítkem myši a klepnutím na tlačítko Odebrat z nabídky Start nebo z tohoto seznamu odebrat. Pořadí položek v tomto seznamu lze uspořádat přetažením a umístěním na upřednostňovaný pozici.

Poznámka: přesunuty nebo odstraněny programu nebo zástupce, který byl držení do nabídky Start odkaz na ni v nabídce Start přestanou fungovat.

Seznam aplikací:
Seznam nejčastěji používaných programů (MFU seznam) se zobrazí pod seznamem Pinned v nabídce Start. Tento seznam uchovává informace o jak často jsou používány programy a zobrazí v pořadí nejvíce používaným (nejvyšší) k nejméně používaných (dolní). Programy odebrány z tohoto seznamu je pravým tlačítkem myši a klepnutím na tlačítko Odebrat ze seznamu tento. Pořadí položek v tomto seznamu nemůže být ručně uspořádány (jejich jsou uspořádány podle jak často jsou používány). V dolní části seznamu nejčastěji POUŽÍVANÝCH je nabídky Všechny programy, které zobrazí jiné programy, které jsou nainstalovány.

Konfigurovat nastavení seznamu programy, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast v nabídce Start a vyberte příkaz Vlastnosti.
  2. Klepněte na tlačítko Upravit.
  3. Možnosti konfigurace seznamu programy jsou na kartě Obecné.
Pravé straně nabídky Start zobrazí odkazy na oblasti systému (Tento počítač, hledání, ovládací panely) a zvláštních složek (dokumenty, obrázky, Hudba). Konfigurovat této oblasti, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast v nabídce Start a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Klepněte na tlačítko Upravit.
  3. Možnosti konfigurace pro pravé straně nabídky Start jsou na kartě Upřesnit.
Další informace o seznamu aplikací klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
282462Odebrání ze seznamu Most Frequently použitých programy programy lze znovu.
282066Často používané programy není automaticky přidána do nabídky Start

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 279767 – Posledná kontrola: 12/05/2015 22:50:59 – Revízia: 1.3

Microsoft Windows XP Home Edition, Microsoft Windows XP Professional

  • kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbinfo KB279767 KbMtcs
Pripomienky