OL2002: Počítač zablokuje při použití "Odeslat" a "Příjemce pošty" ze souboru na ploše

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:289997
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Příznaky
Když je aplikace Outlook nakonfigurována pro práci v režimu offline, klepnete pravým tlačítkem myši na soubor na ploše a na příkaz Odeslat a Příjemce pošty může počítač přestat reagovat (zablokuje se) po kterou klepněte na tlačítko Odeslat.
Jak potíže obejít
Chcete-li tento problém vyřešit, restartujte počítač, restartujte aplikaci Outlook, otevřete novou e-mailovou zprávu a poté vložte soubor jako přílohu.
Prohlášení
Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 289997 – Posledná kontrola: 01/29/2014 23:21:06 – Revízia: 1.2

Microsoft Outlook 2002 Standard Edition

  • kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbpending kbprogramming KB289997 KbMtcs
Pripomienky