Jak naplánovat proces serveru v systému Windows 2000

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:300160
Souhrn
Tento článek obsahuje podrobný návod, jak naplánovat program, který má být automaticky spuštěn v pre-determined intervalech.

back to the top

Naplánování úlohy

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom klepněte na tlačítko poklepejte na Naplánované úlohy.
 2. Poklepejte na položku Přidat naplánovanou úlohu a klepněte na tlačítko Další.
 3. Zobrazí se seznam programů, které jsou k dispozici v počítači. Je-li program, který chcete naplánovat v tomto seznamu, klepněte na něj a potom klepněte na tlačítko Další. Pokud program, který chcete spustit, není v tomto seznamu, klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte program, klepněte na program, klepněte na tlačítko Otevřít.
 4. Obdržíte-li navržený název úkolu, můžete buď přijmout výchozí název nebo zadat jiný název. Klepněte na tlačítko intervalu, který chcete použít pro tento úkol (denně, týdně, měsíčně, jeden pouze po dobu atd.). Klepněte na tlačítko Další.
 5. Pokud zvolíte-li naplánovat úlohu denně, týdně, měsíčně nebo pouze jednou, zobrazí se čas nebo datum možnost. Zvolte datum nebo datum, čas nebo časy chcete naplánovat úlohu pro a poté klepněte na tlačítko Další.
 6. Zadejte uživatelské jméno a heslo. Přesvědčte se, zda uživatelské jméno v doméně, \ uživatelského formátu doména\uživatel kde doména je název domény NetBIOS a uživatel je uživatelský účet, který chcete naplánování úlohy ve skupinovém rámečku. Klepněte na tlačítko Další.
 7. Klepnutím na tlačítko Dokončit naplánovat úlohu a poté ověřte, že úkol se zobrazí v okně Naplánované úlohy.
back to the top

Poradce při potížích

 • Podle výchozího nastavení služby Plánovač úloh přihlásí jako místní systémový účet. V některých případech může tento účet nemá odpovídající oprávnění k provedení naplánované úlohy. Z tohoto důvodu zadáte účet v Průvodci naplánovanou úlohou. Ověřte, zda má účet, který zadáte v Průvodci dostatečná práva k provedení úlohy, které jsou naplánovány přihlásit se jako uživatel a úkol ručně spuštěním.
 • Můžete také plánovat úlohy pomocí příkazu AT. Obě metody lze automaticky plánovat úlohy. Však ani program si je vědoma této seznamu druhé strany seznam naplánovaných programů. Například při plánování dávkového souboru k půlnoci v Průvodci naplánovanou úlohou a také pomocí příkazu AT spuštění každý den, je příkaz spuštěn dvakrát.
 • Chcete-li naplánovat úlohu intervalu jiné než "pouze jednou", úkol nadále po neomezenou dobu. Musíte ručně odstranit úkol tak, aby zabránit znovu.
 • Průvodce úlohou plán neověřuje zadané pro uživatelský účet, který bude proces spuštěn jako heslo. Ujistěte se, že jste zadali správné heslo.
back to the top

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 300160 – Posledná kontrola: 11/01/2006 16:02:33 – Revízia: 3.2

Microsoft Windows 2000 Server SP1, Microsoft Windows 2000 Server SP2, Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1, Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2, Microsoft Windows 2000 Professional SP1, Microsoft Windows 2000 Professional SP2

 • kbmt kbhowto kbhowtomaster KB300160 KbMtcs
Pripomienky