SharePoint 2013: Pravidla organizátora obsahu nelze přesunout dokumenty

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3129358
Souhrn
Při směrování dokumentu sady na web, kde žádný dokument nastavit pravidla existují, je vygenerována neočekávaná chyba.
Příznaky
Jde o takovouto situaci:
  • Můžete povolit službu ID dokumentu služby SharePoint.
  • Předpokládané sloupec ID dokumentu je vytvořena v některých knihovnách dokumentů a je naplněn sloupec ID dokumentu .


V tomto scénáři není vytvořeno sloupec ID dokumentupro další knihovny dokumentů podle očekávání. Navíc přestože uživatelské rozhraní není zobrazí chybové zprávy o tomto problému, najdete chyby v protokolech serveru SharePoint Unified protokolování služby (ULS), podobné jeden nebo více z následujících akcí:

W3wp.exe (<PID>) <thread>Server správy dokumentů<b00> </b00> </thread> </PID>

Centrum záznamů 319f neočekávané

OfficialFile: Soubor https://contoso/sites/<site collection="">/sites/<source site="">/<filename> nebyl uložen v umístění /sites/ směrovače<destination>/DropOffLibrary. Výjimka odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu. Při vyvolání: na Microsoft.Office.RecordsManagement.RecordsRepository.OfficialFileCore.SaveFileToFinalLocation (webu SPWeb, směrovač EcmDocumentRouter, EcmDocumentRouterResultProperties resultProps, rgbFile proudu, Hashtable fileMetaData, řetězec strSourceUrl, strUserName řetězec, Boolean bCopy, Boolean bIsDocSet, Boolean bIsDropOffZone, SPListItem & itemFinal)</destination> </filename> </source> </site>

Směrovací modul: Nebyla nakonfigurována žádná pravidla pro web

Směrovací modul: Žádná pravidla v sadě proběhlo úspěšně.
Příčina
K tomuto problému dochází, protože cílový web chybí pravidla sady dokumentů.
Řešení
Chcete-li tento problém vyřešit, vytvořte pravidla sady dokumentů na cílový web, který je uveden v chybové zprávě protokolu ULS.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3129358 – Posledná kontrola: 09/22/2016 22:18:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SharePoint Server 2013, Microsoft SharePoint Server 2013 Service Pack 1

  • kbmt KB3129358 KbMtcs
Pripomienky