Rozhraní GDI nevracení paměti aplikace knihovny ATL v aplikaci Internet Explorer 11

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3183913
Příznaky
Otevřete a zavřete modální dialogové okno z aplikace knihovny ATL v aplikaci Internet Explorer 11 v systému Windows 10 na aunder, nejsou správně uvolněny objekty rozhraní GDI (Graphics Device). To spouští nevracení paměti.
Řešení
Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li to provést, přejděte na web Microsoft Update. Navíc získáte technické informace o nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer.

Poznámka: Tato aktualizace byla poprvé zahrnuta v MS16-095: Aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer: 9. srpna 2016.
Prohlášení
Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologiepoužívaná společností Microsoft k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3183913 – Posledná kontrola: 08/11/2016 17:13:00 – Revízia: 1.0

Internet Explorer 11

  • kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseadvanced kbmt KB3183913 KbMtcs
Pripomienky