"Jeden nebo více uživatelů nelze přidat do seznamu přístup ke složce" Chyba při pokusu uživatele o přidání oprávnění veřejných složek v aplikaci Outlook

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3184240
PROBLÉM
Máte konfiguraci přístupu k veřejné složce hybridní, ve kterém jsou umístěny některé uživatele poštovní schránky v Exchange Online a některé poštovní schránky uživatele jsou umístěny v místním prostředí. V této situaci jako místní uživatel chce přidat oprávnění pro uživatele Exchange Online přístup k starší veřejné složky pomocí aplikace Microsoft Outlook. Nebo Exchange Online uživatele chce přidat oprávnění místním uživatelům získat přístup k starší veřejné složky pomocí aplikace Outlook.

Když se uživatel pokusí přidat uživatele v rámci struktury, se však zobrazí následující chybová zpráva:

Jeden nebo více uživatelů nelze přidat do seznamu přístup ke složce. Místním uživatelům nelze přidělit práva na tomto serveru.
Navíc symbol červené stop se zobrazí vedle názvu uživatele v seznamu Přidat uživatele .
PŘÍČINA
Aplikace Outlook nelze použít k přidání oprávnění pro objekty, které jsou umístěny v různých doménových strukturách. Pomocí aplikace Outlook přidat oprávnění pouze v případě, že uživatelé jsou umístěny ve stejné doménové struktuře. Například:
  • Místní poštovní schránky uživatelů slouží k přidání veřejné složky oprávnění pro ostatní uživatele místní poštovní schránce aplikace Outlook.
  • Exchange Online poštovní schránky uživatelů slouží k přidání veřejné složky oprávnění pro uživatele poštovní schránky Exchange Online aplikace Outlook.
ŘEŠENÍ
Místní, že Administrátoři serveru Exchange můžete použít rutiny prostředí PowerShell Přidat PublicFolderClientPermission přiřadit oprávnění veřejných složek uživatele mezi doménové struktury.

Například:
Add-PublicFolderClientPermission -Identity \SalesFolder -AccessRights EditAllItems -User CrossForestUser
Další informace o této rutiny naleznete v tématu Přidat PublicFolderClientPermission.
DALŠÍ INFORMACE
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Office 365 Společenství Web nebo Fór TechNet serveru Exchange.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3184240 – Posledná kontrola: 08/18/2016 20:48:00 – Revízia: 2.0

Microsoft Exchange Online

  • o365e o365m o365022013 o365 o365a hybrid kbmt KB3184240 KbMtcs
Pripomienky