Skype pro obchodní 2016 při dochází k zhroucení pro všechny uživatele na kartě organizace v kartě kontaktu

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3186689
Příznaky
Předpokládejme, že uživatel vlastní správce v organizaci. Když klepnete na kartěorganizacev kartě kontaktu uživatele v Skype pro obchodní 2016, Skype pro obchodní 2016 dojde k chybě pro všechny uživatele.
Řešení
Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 6. září 2016 aktualizace (KB3118260) pro Office 2016.
Další informace
Nezáleží na přímého nadřízeného zařazena jako správce do sebe. Přiřazení lze provést libovolné vrstvě v hierarchii. Například výkonný ředitel může být přiřazen jako vlastní správce ve službě Active Directory. Reprodukovat, například dva uživatelé přiřazení k navzájem jako manažer i jinými způsoby. Například správce uživatele A uživatel B a správce uživatele B je uživatele A.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3186689 – Posledná kontrola: 09/23/2016 02:30:00 – Revízia: 3.0

Skype for Business 2016

  • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB3186689 KbMtcs
Pripomienky