"Zásada neumožňuje udělení oprávnění na této úrovni k jednomu nebo více příjemcům" Chyba při pokusu uživatele o sdílení kalendáře

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3187524
PROBLÉM
Uživatel aplikace Office 365 pokusí sdílet svůj kalendář s pro místní uživatele a externích uživatelů. Nebo jako místní uživatel pokusí sdílet svůj kalendář s uživatel aplikace Office 365 nebo externího uživatele. V obou těchto případech obdrží uživatel, který se snaží sdílet svůj kalendář prostor mezi uživateli následující chybová zpráva:
Zásada neumožňuje udělení oprávnění na této úrovni jednomu nebo více příjemcům. Vyberte jinou úroveň oprávnění a znovu odešlete pozvání ke sdílení.
PŘÍČINA
K tomuto problému dochází, pokud zásady sdílení neumožňuje uživateli sdílet úroveň podrobností, které uživatel nastavit v pozvání ke sdílení.
ŘEŠENÍ
Chcete-li vyřešit tento problém, postupujte takto:
 1. Proveďte jednu z následujících akcí podle vaší situace:
 2. Sdílení zásad, který je přiřazen uživateli určete. Chcete-li to provést, spusťte následující příkaz a poznamenejte si zásady vrátil:
  Get-Mailbox uživatel1 | FL * sdílení *
 3. Sdílení zásad pro uživatele aktualizujte. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Otevřete Centrum správy Exchange.
  2. Klepněte na tlačítko organizacea potom poklepejte na zásady, které je přiřazeno uživateli v rámciJednotlivé sdílení. To je zásada, která byla vrácena v kroku 2.
  3. Na stránce pravidla sdílení vyberte úroveň, kterou chcete povolit v části sdílení kalendářeUrčit, jaké informace chcete sdíleta potom klepněte na tlačítko Uložit.
DALŠÍ INFORMACE
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Office 365 Společenství webu.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3187524 – Posledná kontrola: 08/29/2016 21:38:00 – Revízia: 2.0

Microsoft Exchange Online, Exchange Server 2016 Enterprise Edition, Exchange Server 2016 Standard Edition, Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise, Microsoft Exchange Server 2013 Standard

 • o365e o365m o365022013 o365 o365a hybrid kbmt KB3187524 KbMtcs
Pripomienky