Momentálne ste offline a čaká sa, kým sa znova pripojíte na internet

Aktualizace přidávající podporu pro analyzovat v aplikaci Excel funkce pro některé regiony v Power BI

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3187654
Souhrn
Tento článek popisuje aktualizaci, která přidává podporuAnalyzovat v aplikaci Excelfunkce pro některé oblasti inPower BI.

Informace o aktualizaci

Tato aktualizace je zahrnuta v následující kumulativní aktualizace pro SQL Server:


Poznámka: Tato oprava aktualizuje Microsoft OLE DB Provider pro analýzu Services (MSOLAP) umožňujícíanalyzovat v aplikaci Excel funkce Power BI pro některé konkrétní oblasti. Můžete také nainstalovat samostatnou aktualizaci pro MSOLAP Stáhnoutikony v Power BI, jak je znázorněno na následujícím obrázku:
Můžete také nainstalovat samostatnou aktualizaci pro MSOLAP pomocí ikony stahování v Power BI.

O kumulativní aktualizace pro SQL Server
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:

Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3187654 – Posledná kontrola: 09/22/2016 06:20:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SQL Server 2016 Developer, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Core

  • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB3187654 KbMtcs
Pripomienky