Aktualizace Probíhá komprese může vést k poškození indexu bez clusterů columnstore v SQL serveru 2016

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3188950
Příznaky
Jde o takovouto situaci:
  • Vytvoření indexu bez clusterů columnstore v instanci Microsoft SQL Server 2016.
  • Spuštění REORGANIZOVAT ALTER INDEXprohlášení, neboN-tice Přesunovatel úkol, který komprimuje columnstore data běží na pozadí.
  • Současně, spouštět DELETE nebo AKTUALIZACE příkaz, který změní indexu bez clusterů columnstore.

V tomto scénáři může dojít k poškození indexu. V indexu bez clusterů columnstore, ale ne na ostatní indexy pro tabulku se zobrazí řádky, které byly odstraněny nebo změněny.
Řešení
Oprava tohoto problému je zahrnuta v následující kumulativní aktualizace pro SQL Server:


O kumulativní aktualizace pro SQL Server
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:

Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3188950 – Posledná kontrola: 09/22/2016 05:37:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SQL Server 2016 Developer, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Core, Microsoft SQL Server 2016 Standard

  • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB3188950 KbMtcs
Pripomienky