Momentálne ste offline a čaká sa, kým sa znova pripojíte na internet

Chyba 33294 Pokud kurzor je deklarována pomocí dotazu nápovědy možnost (PŘEKOMPILUJTE) v SQL serveru 2016

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3189655
Příznaky
Předpokládejme, zadejte nápovědu pro dotaz Možnost (PŘEKOMPILUJTE), při deklaraci kurzoru v dotazu. Při spuštění dotazu v instanci Microsoft SQL Server 2016, můžete obdržet chybová zpráva podobná následující:

Msg 33294, úroveň 16, stav 3, řádek 130

Některé parametry nebo sloupce listu vyžaduje šifrování, ale nebyl nalezen odpovídající šifrovací klíč sloupce. Můžete aktualizovat metadata parametrů modulu sp_refresh_parameter_encryption.

Řešení
Oprava tohoto problému je zahrnuta v následující kumulativní aktualizace pro SQL Server:


O kumulativní aktualizace pro SQL Server
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:

Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3189655 – Posledná kontrola: 09/22/2016 06:19:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SQL Server 2016 Developer, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise, Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Core, Microsoft SQL Server 2016 Standard

  • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB3189655 KbMtcs
Pripomienky