Instalace Skype pro obchodní 2016 z portálu služeb Office 365, nainstaluje všechny aplikace sady Office 365 ProPlus

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3190672
PROBLÉM
Máte předplatné Microsoft Office 365 ProPlus nebo Office 365 E3. V portálu služeb Office 365 můžete klepněte na tlačítkonainstalovatpro Skype pro obchodní 2016 na kartě Stránka MySoftwareSkype pro firmy . Po aktivaci instalace zjistíte, že jsou nainstalovány všechny aplikace sady Office 365 ProPlus, nikoli pouze Skype pro obchodní 2016.

Poznámka: Tím nedojde pro uživatele předplatné Office 365 Business Premium.
ŘEŠENÍ
Chcete-li nainstalovat pouze Skype pro obchodní 2016, je nutné použít verzi 2016 Office Deployment Tool (ODT) pro klepněte na tlačítko spustit.

Další informace o nástroj pro nasazení sady Office naleznete v tématu Office 365 TechNetNástroj pro nasazení sady Office pro klepněte na tlačítko Spustit. Informace o vyloučení z instalace programů naleznete v tématuPři nasazení sady Office 365 ProPlus vyloučit určité aplikace sady Office.

Ukázkový soubor Configuration.XML:
<Configuration> <Add OfficeClientEdition="32" Channel="Deferred"> <Product ID="O365ProPlusRetail"> <Language ID="en-us" /> <ExcludeApp ID="Access" /> <ExcludeApp ID="Excel" /> <ExcludeApp ID="OneNote" /> <ExcludeApp ID="OneDrive" /> <ExcludeApp ID="Outlook" /> <ExcludeApp ID="PowerPoint" /> <ExcludeApp ID="Publisher" /> <ExcludeApp ID="Word" /> <ExcludeApp ID="Groove" /> </Product> </Add></Configuration>

Další informace
Společnost Microsoft si je vědoma tohoto chování a pracujeme na zlepšení této funkce. K tomuto problému dochází, protože odběry Office 365 ProPlus a Office 365 E3 nezahrnuje nárok pro Skype pro obchodní produkt, který je aktuálně nabízen z kartySkype pro firmy .

K tomuto problému nedochází při instalaci aplikace Microsoft službě Lync 2013 nebo Skype pro obchodní 2015 zSkype pro obchodní karty. Během aktivace pro tyto výrobky se zobrazí výzva k "Vyberte produkt" a budou prezentovány s možnost instalace sady Office 365 ProPlus. Pokud ukončíte s dokončením "Vyberte produkt", Skype pro obchodní 2015 není licencován.


Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3190672 – Posledná kontrola: 09/20/2016 16:10:00 – Revízia: 3.0

Microsoft Office 365 ProPlus, Skype for Business 2016

 • o365 kbmt KB3190672 KbMtcs
Pripomienky