Službě Lync 2013 (Skype pro firmy) se připojí k serverům front-end přes tunel DirectAccess po instalaci KB3172184

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3191540

Příznaky
Po instalaci KB3172184, Microsoft službě Lync 2013 (Skype pro firmy) vždy se připojuje přímo k serverům front-end tunely IPsec technologie DirectAccess namísto předchozí externí připojení k serverům okraje. Tento problém může ovlivnit kvalitu volání během konference a připojení.

Jak potíže obejít
Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Vytvoření pravidla brány firewall blokovat odchozí protokolu IPv6 z klient na adresy IPv6 serverů front-end.
  • Zakázání protokolu IPv6 na serverech front-end.
Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3191540 – Posledná kontrola: 09/22/2016 06:26:00 – Revízia: 2.0

Skype for Business 2015, Microsoft Lync 2013

  • kbqfe kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbtshoot kbmt KB3191540 KbMtcs
Pripomienky