Adaptér MQSeries přijímat umístění zastavit přijímání zpráv po instalaci kumulativní aktualizace 3 pro BizTalk Server 2013

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3194295
Příznaky
Po instalaci Kumulativní aktualizace 3 Microsoft BizTalk Server 2013 adaptér MQSeries přijímat umístění zastavit příjem zpráv ze serverů IBM MQSeries.

Pokud je přijímající instance hostitele BizTalk restartovat, přijímání umístění začít přijímat jednu dávkovou zpráv, ale pak zastavení příjmu znovu.
Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava, která řeší tento problém je zahrnuta v Kumulativní aktualizace 5 BizTalk Server 2013.
Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Další informace o aktualizace Service pack a kumulativní aktualizace seznamu BizTalk Server.

Další informace o Opravy hotfix pro BizTalk Server a podpora kumulativní aktualizace.

Informace třetích stran (zřeknutí se práv)
Produkty třetích stran, které tento článek popisuje jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3194295 – Posledná kontrola: 10/10/2016 22:07:00 – Revízia: 1.0

Microsoft BizTalk Server 2013 Branch, Microsoft BizTalk Server 2013 Developer, Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise, Microsoft BizTalk Server 2013 Standard

  • kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbmt KB3194295 KbMtcs
Pripomienky