Oprava: Zvýšení počtu popisovačů dokud procesu serveru SQL Server dojde k chybě Pokud aplikace Java používá transakcí protokolu XA

DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.

Projděte si také anglickou verzi článku: 3197056
Příznaky
Pokud aplikace Java používá transakce XA a verzi JDBC ovladač Microsoft SQL Server (sqljdbc_xa.dll) souboru, který je nainstalován v instanci serveru SQL Server je 4.2.6420.100, počet popisovač událostí pokračuje zvýšit dokud procesu serveru SQL Server dojde k chybě.

Chcete-li najít počet událostí popisovač procesu serveru SQL Server, spusťte Správce úloh a potom klepněte na kartu Podrobnosti .

Při vyčerpání prostředků jádra serveru SQL Server, zjistíte v protokolu událostí aplikace zaznamenána následující položka:

Log Name: ApplicationSource: Microsoft-Windows-ComplusDate: date timeEvent ID: 4689Task Category: (8)Level: ErrorKeywords: ClassicUser: N/AComputer: computer_nameDescription:The run-time environment has detected an inconsistency in its internal state. This indicates a potential instability in the process that could be caused by the custom components running in the COM+ application, the components they make use of, or other factors. Error in COM\complus\src\inc\UTSem.H(100), Insufficient system resources exist to complete the requested service.: CreateEvent returned a NULL handle
Příčina
K tomuto problému dochází, když třídy vytvoří instanci koordinátoru DTC ITransaction ale neuvolní instance, když je zastavena. Když třída je volána mnohokrát problém nevrácení popisovače dochází v instanci serveru SQL Server.
Řešení
Chcete-li tento problém vyřešit, nahradit existující sqljdbc_xa.dlldriver.To, stahování a instalaceaktualizovaný ovladač JDBC Microsoft SQL Server (sqljdbc_xa.dll) balíček z Microsoft Download Center.

Poznámky

 • Číslo verze aktualizovaného balíčku je6.0.7728.100.
 • Nahradit existující klientské knihovny soubory (sqljdbc.jar, sqljdbc41.jar nebo sqljdbc42.jar), nemusí být, tak sqljdbc_xa.dll aktualizovaný ovladač canuse.
Další informace
Tento problém byl zaveden v rozhraní JDBC ovladač pro server SQL Server verze 4.2.6420.100 a existuje také ve verzi 6.0.7507.10. Tento problém je opraven v JDBC ovladač pro server SQL Server verze 6.0.7728.100. Tato oprava uvolní DTC ITransaction instance při ukončení instance.
Prohlášení
Společnost Microsoft potvrdila, že se jedná o problém v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Odkazy
Seznamte se terminologie používaná společností Microsoft k popisu aktualizací softwaru.

Platí pro

Tento článek se týká následujících akcí:
 • 4.2 ovladač JDBC Microsoft SQL Server při použití:

  • Microsoft SQL Server 2016
  • Microsoft SQL Server 2014
  • Microsoft SQL Server 2012
  • Microsoft SQL Server 2008 R2
  • Microsoft SQL Server 2008
  • Microsoft SQL Server 2005

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 3197056 – Posledná kontrola: 10/03/2016 23:59:00 – Revízia: 1.0

Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services, Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence, Microsoft SQL Server 2012 Developer, Microsoft SQL Server 2012 Enterprise, Microsoft SQL Server 2014 Business Intelligence, Microsoft SQL Server 2014 Developer, Microsoft SQL Server 2014 Enterprise, Microsoft SQL Server 2014 Enterprise Community Technology Preview 2, Microsoft SQL Server 2014 Enterprise Core, Microsoft SQL Server 2014 Enterprise Core Community Technical Preview 2

 • kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug atdownload kbmt KB3197056 KbMtcs
Pripomienky