Momentálne ste offline a čaká sa, kým sa znova pripojíte na internet

Popis aktualizace pro aplikaci PowerPoint 2003: 8. května 2007 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Poskytovanie technickej podpory pre balík Office 2003 sa skončilo

8. apríla 2014 ukončila spoločnosť Microsoft poskytovanie technickej podpory pre balík Office 2003. Táto zmena ovplyvnila aktualizácie softvéru a možnosti zabezpečenia. Zistite, čo to pre vás znamená a ako ponechať počítač zabezpečený.

Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.

Projděte si také anglickou verzi článku:933669
Souhrn
Společnost Microsoft vydala aktualizaci Microsoft Office PowerPoint 2003. Tento článek obsahuje informace o aktualizaci získat a určit, zda je aktualizace nainstalována.
Úvod
Společnost Microsoft vydala aktualizaci Microsoft Office PowerPoint 2003. Tato aktualizace umožňuje správce sítě omezit typy prezentace, které lze otevřít nebo uložit v aplikaci PowerPoint 2003.
Další informace

Podrobnosti o instalaci

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Aktualizace 933669 je umístěna na stažení. Chcete-li stáhnout tuto aktualizaci a získat pokyny k instalaci a strategie nasazení, navštivte následující web společnosti Microsoft:

Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

Aktualizace 933669 obsahuje soubor, jehož verze je uvedena v následující tabulce.
Název souboru Verze souboru Velikost souboru Datum Čas
PowerPnt.exe 11.0.8134.0 6,413,664 6. 4. 200713: 06
Jestliže již v počítači máte tyto soubory s vyšší verzí, než je uvedena v předchozí tabulce, není nutné tuto aktualizaci instalovat. Další informace o určení verze aplikace PowerPoint 2003 nainstalované v počítači klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
821549Postupy: Kontrola verze sady Office 2003

Informace pro správce o souborech MSP

Aktualizace 933669 se skládá z úplného souboru Instalační služba Microsoft Windows Installer (MSP) soubor. Soubor MSP je zabalen do samorozbalovacího spustitelného souboru. Pro tuto aktualizaci je distribuován následující soubor MSP:
Powerpnt.msp

Informace pro správce o přeinstalaci určitých součástí

Pokud aktualizaci instalačního bodu pro správu a přepíšete soubory uložené v mezipaměti a přeinstalujete aplikaci PowerPoint 2003 v klientských počítačích můžete spustit příkazový řádek, který zahrnuje REINSTALL = [list of features] vlastnost. Tato vlastnost určuje, zda chcete přeinstalovat určité součásti aplikace PowerPoint 2003 z bitové kopie pro správu. Pro aktualizaci 933669 je hodnota [list of features] následující:
PPTFiles
Případně nahraďte parametr REINSTALL = ALL na klientském počítači přeinstalujete všechny součásti sady Microsoft Office.

Podrobné pokyny k aktualizaci bitové kopie instalace pro správce a k aktualizaci klientských počítačů najdete v článku Distributing Office 2003 product updates (Distribuce aktualizací produktů sady Office 2003) v části Updating clients from a patched administrative image (Aktualizace klientů z opravené bitové kopie instalace pro správce). Tento článek naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft: Microsoft Office Desktop Applications TechCenter obsahuje nejnovější aktualizace pro správce a zdroje týkající se strategií jejich nasazení pro všechny verze sady Office. Další informace o Office Desktop Applications TechCenter naleznete na následujícím webu: Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922850Při pokusu o otevření nebo uložení typu souboru blokovaného nastavením zásad registru v některé z aplikací systému Office 2007 nebo Office 2003 se zobrazí chybová zpráva
powerpoint2003 powerpoint2k3 powerpoint11 ppt2003 ppt2k3 ppt11 922850

Upozornenie: Tento článok bol preložený automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 933669 – Posledná kontrola: 09/28/2007 10:17:37 – Revízia: 1.2

Microsoft Office PowerPoint 2003

  • kbmt kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload KB933669 KbMtcs
Pripomienky