Trenutno nimate vzpostavljene povezave; čakanje, da se internetna povezava znova vzpostavi

Programi zahtevajo ročno nastavitev vrat v požarnem zidu za internetne povezave

Podpora za Windows XP je bila ukinjena

Microsoft je 8. aprila 2014 ukinil podporo za Windows XP. Ta sprememba je vplivala na posodobitve programske opreme in možnosti za varnost. Preberite, kaj to pomeni za vas in kako poskrbite za zaščito.

POVZETEK
V članku so našteti nekateri programi, ki od vas zahtevajo, da ročno odprete vrata, da lahko pravilno delujejo. Za pravilno delovanje morajo imeti nekateri programi odprta določena vrata, da lahko promet poteka skozi požarni zid internetne povezave.

Programi, ki za pravilno delovanje zahtevajo ročno odprta vrata

ProgramVrata TCPVrata UDP
AOL Instant Messenger443,563
Crimson Skies28805,28801,3040, 1121
Decent 319001900,2092
Diablo II40006112
Need for Speed94426112
Napster66996699
NetMeeting1731,1720,1503,522,389
Rainbow Six2346,2347,2348

DODATNE INFORMACIJE
Če želite več informacij, kliknite te številke člankov iz Microsoftove zbirke znanja:
308127 Kako ročno odpreti vrata v požarnem zidu za internetne povezave v operacijskem sistemu Windows XP
283673 Kako vklopiti ali izklopiti požarni zid v operacijskem sistemu Windows XP
Če želite več informacij o drugih programih, si oglejte te povezane informacije.

Z omogočeno skupno rabo internetne povezave

227148 Sporočilo o napaki »Ni mogoče vzpostaviti povezave«, ko uporabljate MIRC in ICS v operacijskih sistemih Windows Millennium Edition in Windows 98 (Ta povezava lahko vodi k besedilu, ki je delno ali v celoti v angleščini)
Izdelke drugih izdelovalcev, omenjene v tem članku, izdelujejo podjetja, neodvisna od Microsofta. Microsoft ne daje nobenih naznačenih ali drugačnih jamstev o delovanju ali zanesljivosti teh izdelkov.
Lastnosti

ID članka: 307554 – Zadnji pregled: 09/14/2006 14:08:34 – Revizija: 1.4

  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • kbfirewall kbinfo kbnetwork KB307554
Povratne informacije