Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Belirtiler

10.12 Sierra macOS için yükseltme yaptıktan sonra Mac için Office uygulaması başlattığınız ilk kez aşağıdaki güvenlik için Microsoft AutoUpdate sorar bakın.

Security prompt

Security prompt

Neden

Yeni işletim sistemi güvenlik özellikleri için Microsoft Güncelleştirmeleri otomatik olarak denetleyecek şekilde AutoUpdate kullanıcı onayı gerektirdiğinden, bu sorun oluşur. Microsoft AU Daemon program Office uygulama açıldığında, güncelleştirmeleri denetleyeceğini arka plan işlemidir. Bulunan güncelleştirmeler olduğunda görüntülenen kullanıcı Arabirimi Microsoft AutoUpdate programıdır.

Geçici çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için açık her kullanıcı onayı Microsoft AutoUpdate onaylar bir güvenlik sorusu seçin. Onaylandıktan sonra işletim sistemi artık istemleri görüntülenir.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki uygulamalar ve sürümleri 10,12 macOS ile uyumlu olan Sierra:

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!