İlgili konular
Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Yayımlanma Tarihi:

14.12.2021

Sürüm:

Işletim Sistemi Derlemesi 20348.410

İyileştirmeler ve düzeltmeler

Önemli değişiklikler:

• Uç nokta için Microsoft Defender'ın, Sunucu Çekirdek yüklemesi olan cihazlarda başlatmasını veya çalıştırmasını engelleyen Windows olan bir soruna yöneliktir.

Önceki güncelleştirmeleri yüklediyseniz, yalnızca bu pakette yer alan yeni düzeltmeler cihazınıza indirilir ve yüklenir.

Bu güncelleştirmeyi alma 

Bu güncelleştirmeyi yüklemeden önce 

Microsoft artık işletim sisteminiz için en son hizmet yığını güncelleştirmesini (SSU) en son toplu güncelleştirme LCU ile birleştirir. SSU'lar hakkında genel bilgi için bkz. Hizmet yığını güncelleştirmeleri ve Hizmet Yığını Güncelleştirmeleri (SSU): Sık Sorulan Sorular.

Windows Update veya Windows Server Update Services (WSUS) kullanıyorsanız, bu güncelleştirmeyle birlikte en son SSU yüklenir.

Bu güncelleştirmeyi yükleme

Sürüm Kanalı

Kullanılabilir

Sonraki Adım

Windows Update

Evet

Yok. Bu güncelleştirme Windows Update'ten otomatik olarak indirilip yüklenir.

Microsoft Update Kataloğu

Hayır

Bu güncelleştirmeye yönelik tek başına paketi almak için Microsoft Update Kataloğu Web sitesine gidin.

Windows Server Update Services (WSUS)

Evet

Ürün ve Sınıflandırmalar'ı aşağıdaki gibi yapılandırırsanız bu güncelleştirme WSUS ile otomatik olarak eşitlenir:

Ürün: Windows Server 2022 Veri Merkezi: Azure Edition Hotpatch

Sınıflandırma: Güvenlik Güncelleştirmeleri

Dosya bilgileri

Genel önizleme sırasında, dosya bilgileri kullanılamaz.

Sürüm tempoları hakkında daha fazla bilgi almak için, genel önizleme - Windows Server 2022 için Azure Automanage'daki Hotpatchsürüm notları'ne gidin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!