Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Giriş

Bu makalede, Microsoft System Center 2012 R2 Data Protection Manager için Güncelleştirme Paketi 14'te düzeltilen sorunlar açıklanmaktadır. Bu makale, bu güncelleştirmenin yükleme yönergelerini de içerir.

Yükleme dosyasının doğru sürümü ve sağlaması olduğunda Algıla ve Onar bu dosyanın üzerine kopyalamaz. Mevcut Data Protection Manager'ı Windows Azure müşterileri en son aracıya (sürüm 2.0.9099.0 veya sonraki bir sürüm) yükseltmelidir. En son aracı yüklü değilse çevrimiçi yedeklemeler başarısız olabilir ve Windows Azure'a Data Protection Manager işlemi çalışmaz.

TLS 1.2 desteği

System Center bileşenleri için güncelleştirme paketi 14, Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) protokolü sürüm 1.2 için destek ekler. ORTAMınızı TLS 1.2 kullanacak şekilde ayarlama, yapılandırma ve çalıştırma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makaleye bakın:

4055768 System Center 2012 R2 için TLS 1.2 Protokol Desteği Dağıtım Kılavuzu

LÜTFEN VMware Sanal Makineler yedeklemenin TLS 1.2 etkinken desteklenmediğini unutmayın.

System Center 2012 R2 Data Protection Manager için Güncelleştirme Paketi 14'i edinme

Data Protection Manager güncelleştirme paketleri Microsoft Update'ten veya el ile indirilerek kullanılabilir.

Microsoft Update

Microsoft Update'ten bir güncelleştirme paketi edinmek ve yüklemek için, Data Protection Manager bileşeninin yüklü olduğu bir bilgisayarda şu adımları izleyin:

1. Başlat'a ve ardından Denetim Masası'na tıklayın.

2. Denetim Masası'da Windows Update çift tıklayın.

3. Windows Update penceresinde Microsoft Update güncelleştirmeleri için Çevrimiçi Denetle'ye tıklayın.

4. Önemli güncelleştirmeler kullanılabilir'e tıklayın.

5. Güncelleştirme Paketi paketini seçin ve tamam'a tıklayın.

6. Güncelleştirme paketini yüklemek için Güncelleştirmeleri yükle'ye tıklayın.

El ile indirme

Güncelleştirme paketini Microsoft Update Kataloğu'ndan el ile indirmek için aşağıdaki web sitesine gidin:

Data Protection Manager güncelleştirme paketini şimdi indirin.

Microsoft destek dosyalarını indirme hakkında bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl edinilir?

Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Data Protection Manager için yükleme yönergeleri

Data Protection Manager için bu güncelleştirmeyi yüklemek için şu adımları izleyin:

1. Bu güncelleştirmeyi yüklemeden önce Data Protection Manager veritabanını yedekleyin.

2. Bu toplama paketini System Center 2012 R2 Data Protection Manager çalıştıran sunucuya yükleyin. Bunu yapmak için sunucuda Microsoft Update'i çalıştırın.

3. Data Protection Manager Yönetici Konsolu'nda koruma aracılarını güncelleştirin. Bunu yapmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yükleme dosyasının doğru sürümü ve sağlaması olduğunda Algıla ve Onar bu dosyanın üzerine kopyalamaz. Bu güncelleştirme paketi aracısı güncelleştirmesi, koruma grupları oluşturmak veya değiştirmek için korumalı sunucuları yeniden başlatmanızı gerektirir.

Yöntem 1: Data Protection Manager Yönetici Konsolu'ndan koruma aracılarını güncelleştirme

1. Data Protection Manager Yönetici Konsolu'nu açın.

2. Yönetim sekmesine ve ardından Aracılar sekmesine tıklayın.

3. Korumalı Bilgisayar listesinde bir bilgisayar seçin ve eylem bölmesinde Güncelleştir'e tıklayın.

4. Evet'e ve ardından Aracıları Güncelleştir'e tıklayın.

Yöntem 2: Korumalı sunuculardaki koruma aracılarını güncelleştirme

1. System Center 2012 R2 Data Protection Manager sunucusundaki aşağıdaki dizinden güncelleştirme koruma aracısı paketini alın:

2. \DPM\DPM\Agents\RA\4.2.1603.0  

Yükleme paketleri aşağıdaki gibidir:

• x86 tabanlı güncelleştirmeler için: i386\1033\DPMProtectionAgent_KB4043315.msp

• x64 tabanlı güncelleştirmeler için: amd64\1033\DPMProtectionAgent_KB4043315_AMD64.msp

3. Aracının mimarisine bağlı olarak her korumalı sunucuda uygun DPMProtectionAgent.msp paketini çalıştırın.

4. System Center 2012 R2 Data Protection Manager sunucusunda Data Protection Manager Yönetici Konsolu'nu açın.

5. Yönetim sekmesine ve ardından Aracılar sekmesine tıklayın. Korumalı sunucuyu seçin, bilgileri güncelleştirin ve aracı sürüm numarasının 4.2.1603.0 olduğunu doğrulayın.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!