İlgili konular
Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Yayımlanma Tarihi:

14.03.2017

Sürüm:

Aylık Toplama

Bu güvenlik güncelleştirmesi, KB3205401 güncelleştirmesinin (13 Aralık 2016’da yayımlanan) parçası olan iyileştirmeler ile düzeltmeleri içerir ve ayrıca aşağıdaki Windows açıklarını çözer:

• Denetim Dosya Sistemi kategorisini kullanırken aşırı denetim günlüğü olaylarına neden olan sorun giderildi. Olay kimliği 4656’dır.

• Adres Pencereleme Uzantıları SQL için etkinleştirildiğinde aylık düzeltme eki uygulama sırasında performans iyileştirildi.

• Server 2012 r2 kümelenmiş ortamlar için güvenilirlik geliştirildi.

• Bağlı Bekleme’yi destekleyen cihazlar için güvenilirlik geliştirildi.

• Microsoft XML Çekirdek Hizmetleri, SSL/TLS sertifikaları için SHA-1’in kullanımdan kalkması, Windows Media Player, Microsoft Grafik Bileşeni, Windows İşletim Sistemi, Microsoft Windows PDF Kitaplığı, Windows çekirdek modu sürücüleri, Microsoft Uniscribe, Windows çekirdek, Internet Explorer, Windows Hyper-V, Windows çekirdek, Windows SMB Sunucusu, Internet Information Services ve Active Directory Federasyon Hizmetleri (AD FS) güvenlik güncelleştirmeleri.

Etkilenen dosyaların tam listesi için bk. KB4012216.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!