Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Microsoft Exchange Server 2013 için toplu güncelleştirme 22 12 Şubat 2019 üzerinde serbest bırakıldı. Bu toplu güvenlik güncelleştirmesidir. Bu toplu güncelleştirme, güvenlikle ilgili olmayan sorunlara ilişkin düzeltmeleri ve güvenlik ve güvenlikle ilgili olmayan konular için önceden yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir. Bu düzeltmeler sonraki Exchange Server 2013 için toplu güncelleştirmelerde dahil edilir. Bu güncelleştirme, Microsoft Exchange'de danışma belgesi bir güvenlik sağlar. Güvenlik danışma belgesi ADV190004 için daha fazla bilgi için bkz. Ayrıca bazı güvenlik açıklarını giderir, Microsoft Ortak Güvenlik Açıkları ve Etkilenmeler CVE-2019-0686 ve Microsoft Ortak Güvenlik Açıkları ve Etkilenmeler CVE-2019-0724bakın.

Bu güncelleştirme, Exchange Server 2013 için de yeni gün ışığından yararlanma saati (DST) güncelleştirmesi içerir. DST hakkında daha fazla bilgi için gün ışığından yararlanma saati Yardım ve Destek Merkezi'nebakın.

Bu toplu güncelleştirmede bilinen sorunlar

Bu toplu güncelleştirme için /PrepareAD komutu kaldıktan sonra Exchange yüklü olduğu veya önceden KURULUMUNDA /PrepareDomain seçeneği kullanılarak hazırlandı çok etki alanlı Active Directory ormanında, bu eylemin tamamlanması gereken tamamlanmış ve tüm etki alanlarına değişiklikler çoğaltılır. Kurulum ilk sunucusu yüklemesi sırasında /PrepareAD komutu yürütmek için ENTER'e basın. Kurulum başlatan kullanıcının uygun izinlere sahipse, yükleme işlemi tamamlanır.

Bu toplu güncelleştirme ile giderilen sorunlar

Bu toplu güncelleştirme aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalelerinde açıklanan sorunları giderir:

• Outlook'ta adres defteri, Exchange Server 2013 çok sayıda alıcı seçtiğinizde "işlem tamamlanamadı" hata 4487603

• Exchange Web Hizmetleri itme bildirimleri 4490060 yetkisiz erişim sağlamak için kullanılabilir

• 4490059 paylaşılan izinler modelini kullanarak Exchange sunucunuzu çalıştırmak için gereken izinler azaltma

2013 Exchange Server için toplu güncelleştirme 22 Al

Yükleme Merkezi

Download Exchange Server 2013 (KB4345836) şimdi toplu güncelleştirmesi 22 yükleme.

Download Exchange Server 2013 CU22 UM dil paketi şimdi karşıdan yükle.

Notlar

• Toplu güncelleştirme 22 paket Exchange Server 2013 yeni bir yüklemesini çalıştırmak için veya varolan bir Exchange Server 2013 yükleme için toplu güncelleştirme 22 yükseltmek için kullanılabilir.

• Exchange Server 2013 önceden yayımlanmış tüm toplu güncelleştirmelere veya toplu güncelleştirme 22 yüklemeden önce toplu güncelleştirme 22 önce yayımlanan hizmet paketlerini yüklemeniz gerekmez.

Toplu güncelleştirme bilgileri

Ön koşullar

Bu toplu güncelleştirme, Microsoft .NET Framework 4.7.1 gerektirir.

Exchange içinde kullanılan bir bileşen yeni Visual C++ önkoşulu ile Exchange Server yüklü olmasını gerektirir. Önkoşul Visual Studio 2013 için Visual C++ yeniden dağıtılabilir paketkarşıdan yüklenebilir. Daha fazla bilgi için bkz: KB 4295081.

Exchange Server 2013 Kurulum işlemi eksik Önkoşullar tanımlar. Exchange 2013 ÖnkoşullarExchange Server 2013 Kurulum önkoşulları hakkında daha fazla bilgi için bkz.

Güvenlik güncelleştirmesinin dağıtım bilgileri

Bu güncelleştirme hakkında dağıtım bilgileri için bkz: güvenlik güncelleştirmesinin dağıtım bilgileri: 12 Şubat 2019.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu toplu güncelleştirme paketini uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Kayıt defteri bilgileri

Bu toplu güncelleştirme paketini uyguladıktan sonra kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez.

Kaldırma bilgileri

Bu toplu güncelleştirme paketi yüklendikten sonra Exchange Server 2013'ün önceki bir sürüme dönmek için paketi kaldıramazsınız. Bu toplu güncelleştirme paketini kaldırırsanız, Exchange Server 2013 sunucudan kaldırılır.

Ek Bilgi

Exchange Server 2013 dağıtımı hakkında daha fazla bilgi için Exchange 2013 için sürüm notlarınabakın. Exchange Server 2013 ve Exchange Server'ın önceki sürümlerinde aynı ortamda bir arada bulunma hakkında daha fazla bilgi için Exchange 2013 sistem gereksinimlerikonusuna bakın. Diğer Exchange güncelleştirmeleri hakkında daha fazla bilgi için bkz: Exchange Server güncelleştirmelerini: yayın tarihleri ve yapı numarası.

Dosya Bilgileri

Dosya karması bilgileri

Dosya adı

SHA1 karması

SHA256 karma

Exchange2013-x64-cu22.exe

2C2BD3A34437D93901BFFA8E5C3A252F391703B5

A91D853A5A449391DD4436F09B5F1686FEBEC769279375F886CA252ADE75C872

Exchange server dosya bilgileri

KB 4345836 güncelleştirme, bu güvenlik güncelleştirmesinde dosyaların listesinikarşıdan yükleyin.

Başvurular

Microsoft'un yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullandığı terminoloji hakkında ek bilgi edinin.

Bu güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili yardım ve destek alma

Güncelleştirmeleri yüklemek için Yardım: Çevrimiçi Kendinizi Koruyun

Windows tabanlı bilgisayarınızı virüslere ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için Yardım: Microsoft Güvenlik

Ülkeniz göre yerel destek: Uluslararası Destek

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!