Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Bölge için geçerlidir

Bu makale Microsoft Dynamics Retail Management System tüm bölgeler için geçerlidir.

Giriş

Bu makalede, Microsoft Dynamics Retail Management System (RMS) Mağaza İşletmeleri 2.0 ve Microsoft Dynamics Retail Management System (RMS) Headquarters 2.0 çeşitli sorunları gideren bir düzeltme toplaması açıklanır. Bu düzeltme toplaması, yapı 2.0.0161sayısıdır.

Bu düzeltme paketi aşağıdaki sorunları giderir:

• Madde kaydı bir matris maddenin ItemClass kaydının ItemId değerine eşit bir kimlik değeri içerdiğini varsayar. Madde kaydı silindiğinde, hiçbir şey matris öğesinin Microsoft Dynamics RMS Yönetim Merkezleri Yöneticisi Deposu vergisi sekmesinde listelenir. # Hata: 1061 (Perakende Yönetim sistemleri SE)

• Microsoft Dynamics RMS mağaza operasyonları Yöneticisi, veritabanı harmanlama değiştirmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

'Yöntemi' nesne 'Nesne' yöntemi başarısız oldu.

# Hata: 1417 (Perakende Yönetim sistemleri SE)

• Microsoft Dynamics RMS deposu işlem POS Terminal çevrimdışı modu veritabanında başarıyla eşitledikten sonra Çevrimdışı eşitleme veritabanı iletişim kutusu aşağıdaki iletiyi görüntüler:

Eşitleme tablosu: VoucherEntry.Ancak, Çevrimdışı eşitleme veritabanı iletişim kutusunda aşağıdaki ileti görüntülenir:

Tam eşitleme.# Hata: 1461 (Perakende Yönetim sistemleri SE)

Çözüm

Düzeltme bilgileri

2635711 desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü var. Bir sorun indirme bu düzeltmenin karşılaşılıyorsa veya diğer teknik destek soruları varsa, ortağınıza başvurun veya Microsoft ile doğrudan destek planındaki kayıtlı değilse, Microsoft Dynamics için teknik desteğe başvurun ve yeni bir destek isteği oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

https://mbs.microsoft.com/support/newstart.aspxTelefon ülke belirli telefon numaraları için bu bağlantıları kullanarak Microsoft Dynamics için teknik destek de başvurabilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

İş ortakları

https://mbs.microsoft.com/partnersource/support/Müşteriler

https://mbs.microsoft.com/customersource/support/information/SupportInformation/global_support_contacts_eng.htmÖzel durumlarda, destek aramaları teknik destek uzmanı Microsoft Dynamics ve ilgili ürünlere yönelik iptal edilebilir çözeceğini giderleri belirleyen belirli bir güncelleştirmenin sorununuzu. Herhangi bir ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Önkoşullar

Bu düzeltme toplaması'nı yüklemeden önce Microsoft Dynamics Retail Management sistemi Service Pack yüklü 4 (SP4) olması gerekir. Microsoft Dynamics Retail Management sistemi Service Pack yüklü 4 (SP4) yüklü olduğunu doğrulamak için şu adımları izleyin.

1. Başlangıç mağaza işlemleri yöneticisi.

2. Yardım menüsünden Hakkında mağaza Operations Manager' ı tıklatın.

3. Sürümü, Service Pack 4 (2.0.0155) veya sonraki bir sürümü olduğundan emin olun.

Yükleme bilgileri

Genel Merkezleri

Düzeltme Toplaması çok depolarıyla Headquarters kullanırsanız, tüm bilgisayarlara yükleyin.

Önemli Hiçbir etkinlik mağazalar ortaya çıkar, düzeltme toplaması yüklediğinizden emin olun.

Düzeltme toplaması, aşağıdaki programlardan herhangi biri olan her bilgisayara yükleyin.

• İstemci Genel Merkezleri

• Merkezi Yöneticisi

• Sunucu Yönetim Merkezleri

• Mağaza operasyonları Yöneticisi

• POS işlemleri depolamak

Önemli Düzeltme Toplaması Headquarters, veya herhangi bir Microsoft Dynamics Retail Management System programını kullanmadan önce Mağaza İşletmeleri çalıştıran tüm bilgisayarlarda yüklü olduğundan emin olun. Kısmen güncelleştirildi ortamlar sınanmamış ve bunları desteklemiyoruz.

Bu düzeltme toplaması'nı yüklemeden önce Yönetim Merkezleri istemci programı ile merkezi sunucu programı arasındaki iletişimi durdurmak öneririz. Bunu yapmak için Yönetim Merkezleri istemcinin yüklü olduğu bilgisayarda her mağaza için şu adımları izleyin.

1. Headquarters istemcisini başlatın.

2. Dosya menüsünde, yapılandırma' yı tıklatın, Zamanlama sekmesini tıklatın ve sonra Yalnızca el ile bağlantı onay kutusunu seçmek için tıklatın.

3. Tamam'a tıklayın.

Mağaza İşletmeleri

Düzeltme Toplaması depolama işlemlerini kullanan bir veya daha fazla bilgisayar ile tek bir mağaza varsa, tüm bilgisayarlara yüklemeniz gerekir. Hiçbir etkinlik işlemleri POS mağaza veya mağaza Operations Manager oluştuğunda Düzeltme Toplaması'nı yükleyin. Mağaza kapalı olduğunda düzeltme toplaması tüm bilgisayarlara yükleyin. Kısmen güncelleştirildi ortamlar sınanmamış ve bunları desteklemiyoruz.

Not: Tüm genel merkezi ve tüm mağazalar için bu düzeltme toplaması yüklendikten sonra normal veri karşıya yüklemeler devam edebilirsiniz.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin genel sürümü dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'te (UTC) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde koordinatlı evrensel saat yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat öğesinde Saat Dilimi sekmesini kullanın.

Dosya adı

Dosya sürümü

Dosya boyutu

Tarih

Saat

Platform

Retail2.0-kb2635711.exe

1.0.0.0

9,921,416

04-Dec-2011

12:01

x86

Düzeltme Toplaması'nı yüklemek için adımları

Düzeltme Toplaması'nı yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Düzeltme toplaması, Teknik Destek'ten alınan yönergeleri izleyerek indirin.

2. Karşıdan yüklediğiniz sıkıştırılmış dosyayı çift tıklatın.

3. Kendi başına ayıklayıcı iletişim kutusunda devam' ı tıklatın.

4. Dosyaları ayıklamak istediğiniz klasörü seçin ve Tamam' ı tıklatın.

5. Teknik Destek'ten alınan parolayı yazın ve sonra Tamam' ı tıklatın.

6. Self-Extractor iletişim kutusunu kapatmak için Tamam ' ı tıklatın.

7. Microsoft Dynamics Retail Management System tüm programları kapatın.

8. Retail2.0KB2635711.exe dosyasını çift tıklatın.

Microsoft Dynamics Retail Management System 2.0 düzeltme yükleyicisi program yükleme geri kalanında yol gösterir.

Düzeltme Toplaması yüklü olduğunu doğrulama hakkında

Düzeltme Toplaması yüklü olduğunu doğrulamak için şu adımları izleyin.

1. Headquarters herhangi bir programı veya herhangi bir Mağaza İşletmeleri programını başlatın.

2. Yardım menüsünden hakkında' yı tıklatın. Listelenen sürüm numarası 2.0.0161 ise, düzeltme toplaması yüklü.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!