RunOnceEx kayıt defteri anahtarının açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 232487 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede <a0>RunOnceEx</a0> kayıt defteri anahtarının işlevleri açıklanır.

Daha fazla bilgi

RunOnceEx aşağıdaki özelliklere sahiptir:
  • Kayıt defteri anahtarında bulunan öğeleri işlenirken, status - BIR iletişim kutusu görüntülenir. Işlenecek girişleri bölümler halinde gruplandırılır ve iletişim kutusunda geçerli bölümün işlenmekte olan vurgular. Durum iletişim kutusu özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.
  • Performans - Run ve RunOnce kayıt defteri anahtarlarında bulunan komutların çoğu oluşturmak ayrı işlemler, hangi verimli değildir. RunOnceEx kayıt defteri anahtarı ayrı bir işlem oluşturun. RunOnceEx kayıt defteri anahtarı, tüm bölümleri veya bazı bölümlerin işlenirken, yüklü olarak kalan bir DLL bağımlılığını listesini de destekler.
  • Hata işlemede - bir DLL'DEKI bir işlevi arama sırasında bir özel durum oluşur, özel durum yakalandı ve kullanıcıya bir hata iletişim kutusu görüntülenir. RunOnceEx kayıt defteri anahtarında bir bayrağı'nı kullanarak, bu <a0>hata</a0> iletişim kutusunu gizle. Günlük hatalar ve yürütme <a0>RunOnceEx</a0> kayıt defteri anahtarının etkinleştirmek için bir bayrak de ayarlayabilirsiniz.
  • Deterministic - alfabetik olarak belirli bir siparişi zorlamak için bölümler ve girişlerin RunOnceEx kayıt defteri anahtarı sıralayın.

Özellikler

Makale numarası: 232487 - Last Review: 24 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbsetup KB232487 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:232487

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com