Ayarlayın veya Outlook.com, Gmail ya da AOL (POP veya IMAP) eposta Mac 2011 için Outlook kurtarma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2352963 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Outlook Mac 2011 için POP veya IMAP e-posta hesapları nasıl yapılandırılır açıklar. POP veya IMAP e-posta hesabı Internet servis sağlayıcıları ve AOL, Gmail, Yahoo, MobileMe ve Outlook.com gibi e-posta hizmetleri içerir.

Ayrıca, yanlışlıkla Outlook'ta silerseniz, hesabınızı kurtarmak için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz.

Önemli: pek çok Internet servis sağlayıcıları (ISS) olduğundan, Outlook ayarlarınızı yapılandırmak değil otomatik olarak. Bu gibi durumlarda, ISS'NİZDEN elde ayar bilgilerini el ile girmeniz gerekir.

Bazı durumlarda, alan ve gönderen sunucu adları ve bağlantı noktalarını el ile girmeniz gerekebilir. Alma ve gönderme sunucuları hakkında bilgi, ISS'niz tarafından sağlanır. Çoğu ISS Outlook for Mac ile e-posta istemcisi yapılandırmak için adımlar sağlar Destek Web sayfaları vardır. Aşağıdaki bilgiler başlamanıza yardımcı olabilir. Hala bağlanamıyorsanız, alma ve gönderme sunucu adları ve bağlantı noktası numaralarını doğrulamak için ISS'nize başvurun veya arama Internet ayar bilgilerini bulmak için.

Daha fazla bilgi

Göndermek için sağlayıcının Web sitesine doğrudan bağlantı olmadan bir web tabanlı e-posta hesabından ileti almak için Mac 2011 için Outlook'u kullanabilirsiniz. Web tabanlı uygulama hesabından iletileri posta sunucusunda kalır.

Varolan bir web tabanlı hesap zaten varsa, bu bölümdeki adımları uygulayın.

Adım 1: kullanıcı adınızı ve parolanızı doğrulayın.

Başlamadan önce doğru kullanıcı adı ve parola sahip olduğunuzdan emin olun. İlk olarak, web tabanlı hesabınıza tüm bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmak için oturum açın. Doğru kullanıcı adı ve parola girmezseniz, göndermek veya e-posta almaya çalıştığınızda bir hata iletisi alırsınız.

Outlook 2011, gelen ve giden sunucu adı ve bağlantı noktaları otomatik olarak girer. Almak veya e-posta göndermek, web tabanlı e-posta sağlayıcınıza veya Internet servis sağlayıcısı ile bu ayarları denetleyin.

Doğru kullanıcı adı ve parola varsa, 2. adıma geçin.

Adım 2: Web tabanlı hesabınıza Outlook 2011 kurma

Web tabanlı e-posta hesabınızı kurmak için şu adımları izleyin:
 1. Araçlar menüsünden hesaplar' ı tıklatın.
 2. Bu ilk ise bir hesap ayarlama Saat, E-posta hesabı' nı tıklatın.
  Not Outlook 2011'de oluşturulmuş bir hesap varsa bu seçeneği göremeyebilirsiniz. Bunun yerine, varsayılan hesap bilgilerini görürsünüz. Bu senaryoda e-posta hesabı oluşturmak için tıklatın + sembol ve e-posta... seçin

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Hesap eklemek


 3. Hesap bilgilerinizi girin iletişim kutusu görüntülenir. E-posta adresi , web tabanlı e-posta adresinizi yazın. Örneğin, kullanıcı adı@outlook.comyazın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Hesap bilgilerinizi girin

 4. Hesap Ekleseçeneğini tıklatın.
 5. Daha fazla seçenek düğmesini tıklatın.
 6. Kimlik doğrulama açılan kutuda, Gelen sunucusu bilgileri kullanseçeneğini belirleyin ve Tamam' ı tıklatın.
 7. Planı penceresindeki bilgileri doğrulayın ve ardından pencereyi kapatın. Aşağıda ekran görüntüleri karşılaştırma için bkz.

Outlook.com veya MSN:

Not: MSN hesapları için e-posta adresinizi ve kullanıcı adınızı @msn.com ile sona erer.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Outlook.com veya MSN hesabı bilgileri

Gmail:


Bu resmi kapatBu resmi aç
Gmail hesabı bilgileri

AOL


Bu resmi kapatBu resmi aç
AOL hesap bilgileri


Yahoo

Bu resmi kapatBu resmi aç
Yahoo hesabı bilgileri

Ek hesapları oluşturma


Ek hesap oluşturmak için artı tıklatın (+) penceresinin sol alt köşesinde imzalamak. Ardından, e-posta' yı tıklatın ve ekranda alanlarına uygun bilgileri girin.Bu resmi kapatBu resmi aç
Ek hesapları oluşturma


Özellikler

Makale numarası: 2352963 - Last Review: 12 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
dftsdahomeportal kbmt KB2352963 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2352963

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com