USB ve SD depolama ortamı – doğru saklama ortamı üzerinde oturum ve yazma önbelleğini etkinleştir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2442580 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Benim verileri yedeklemek için bir USB depolama aygıtı kullanıyorum. Nasıl doğru USB Flash bellek açma ve kapatma oturum? Nasıl veri erişimi hızlandırmak?

Çözüm

Taşımanın ve özel ve önemli verileri USB bellek için geçici depolama tesis olarak sticks ve SD kartlar bu yana uzun vazgeçilmez duruma. Tümü, yukarıda nedeniyle küçük boyut, şu anda 2 Yukarı 256 gigabayt için çok büyük kapasitesi ve düşük satın alma maliyetleri, kullanışlı USB bellek sticks mükemmel seyahat Yardımcısı olmuş.

Bir daha açık olan karşılaştırılabilir kapasiteye sahip ve makul bir fiyata satın alınabilir SD kart depolama aygıtları, bile daha düz. SD kartları olarak yığın depolama aygıtları, dijital kameralar geçmişte kullanılmıştır. Dijital fotoğraflar, ancak tüm önemli belge ve özel dosyalar için evrensel bir yedekleme aygıtı olarak sadece paylaşmak için küçük kartlar avantajlarından yararlanabilmeniz geçerli dizüstü ve masaüstü bilgisayarları varsayılan olarak SD kart yuvaları de.

Not: Aşağıdaki yönergeler ve ipuçları Windows 7 için geçerlidir, ancak Windows Vista ve Windows XP benzer şekilde olur.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2674154USB yığın depolama: şey yapmanız gerekenler

Şu anda, USB yığın depolama aygıtlarının önceki USB 1.1 ama aynı zamanda çok daha hızlı olan USB 2.0 veri yolu olduğu gibi kullanılabilir. USB 2.0 sürücüleri 480 Mbit/s yüksek aktarım hızına ulaşmak için etkin (60 MB / s). Eski 1.0 USB yuvası üzerinde USB 2.0 aygıtı bağlayabilirsiniz. En yüksek veri aktarım hızı ancak 12 Mbit/s'ye sonra azalır (1.5 MB / s) veya daha az.

Not Yeni standart USB 3.0 en fazla 5 GB/sn veri aktarım hızı sağlayacaktır (625 MB / s). Piyasada zaten bazı 3.0 USB Flash aygıtı var. 16 GB maliyetleri yaklaşık 50 Euro olan modeller. Aynı depolama birimi ile USB 2.0 modeli için yarısı ödeme. Birkaç gigabayt düzenli olarak sadece küçük miktarlarda veri aktarımı USB 2.0 Flash sürücü yeterli olur.SD kartlar: bilmeniz noktaSD kartlar, Flash bellek USB bellek sticks gibi kullanın. SD kısaltması için SÜVENLİ (D)igital anlamına gelir. Eski SD kartları bellek kapasitesi 1 GB ile en çok 4 gigabayt sunar.

Sözde SDHC (yüksek kapasiteli SD) kart SD kartları ve bugün kullanılabilir başka bir geliştirme 2 depolama kapasitesini temsil eden 32 gigabayt kadar. Önemli ölçüde daha yüksek kapasiteler SDXC kartları sunar. SDXC "için SD kapasite genişletilmiş" göze ve önemli ölçüde daha büyük depolama birimi tanımlar, bu sınıf kartları kullanılabilir hale getirebilirsiniz. 2 terabayta kadar teorik olarak mümkün, genellikle 64 Gbyte kapasitesi şu anda kartları.

Geçerli ulaşmak SD kartları yüksek veri aktarım hızı 104 MB/s. dikkatli doğru boyutta satın alırken MP3 çalarlar gibi küçük aygıtlar için çok düşük boyutlu kart olmadığından.

Pratik: SD kartları küçük bir kaydırıcı varsa, salt okunur ve bu nedenle güvenli depolanan verilerin kaza sonucu karşı kenarda üzerine.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674155
Depolama ortamını Biçimlendir

Windows 7 USB ve SD kart kaldırılabilir, nadiren ayrıca yerel diskler olarak işler. Her iki durumda da Windows konum dosya sisteminin okumak için doğru olmalıdır. Genellikle, USB flash sürücüler veya FAT dosya sistemleri ile SD kartlar ya da FAT32 olarak biçimlendirilmiş. Bu nedenle, eski Windows sistemleri bu ortamdan kolayca harekete geçirilen, açıklanan ve yönetilebilir. Bazı durumlarda, NTFS, hızını yavaşlatmak için farklı bir dosya sistemi Windows özellikleri için kullanılabilir olan veri erişimi veya kullanmak için diski biçimlendirmek için tavsiye edilir.


USB depolama aygıtı yükleyin ve kaydolun

USB depolama ortamı gerektiren bir sürücü, Windows 7'yi otomatik olarak kullanılabilir hale getirir.

1. USB stick PC durumda boş bir USB yuvasına takın. Windows 7 sonra aygıt sürücüsü yazılımı yüklü olduğunu bildirir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674156
2. bağlantı, Windows aygıtı kullanabilirsiniz bildirir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674157
3. tüm USB media yükleme ilerleme durumu hakkında bilgi almak için durum iletisinde bilgi çubuğu'nu tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674158
USB depolama ortamı kontrol edin

USB flash sürücüler, dosya sistemine zarar yazarken veri kaybını önlemek ve hatta, temel olarak sistem günlüğünü açın stick kaldırmadan önce ayarlanmalıdır. Bu SD kartlar için de geçerlidir.1. Bilgi Çubuğu'nda küçük oku tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674159
2. aşağıdaki iletişim kutusu simgesini Donanımı Güvenle Kaldır ve ortamı çıkarmakiçin tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674160
3. aşağıdaki listede USB stick için uygun girdiyi tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674161
4. donanım kaldırılabilmesi için bir ileti alırsınız. Şimdi yalnızca USB stick çıkarın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674162
USB-sticks/SD kartlar: yazma önbelleğini etkinleştir

Windows 7 sağlar bu verileri diskteki gecikme süresi sağlayan bir yazma önbelleği kullanılabilir sistem yük gering(er) olduğunda yazılır, varsayılan olarak, dahili sabit sürücüler için. Avantajı: depolama ve veri okuma yapılır daha hızlı, hiçbir yavaşlama çalışırken düşebilir.

Akışını artırmak için Windows 7'de USB depolama ortamı ve SD kartlar için gizli bir ayar ile bu işlevi etkinleştirebilirsiniz. Yerel bir disk olarak adlandırılan USB aygıtları için açıkça dikkat çekici bir performans avantajı elde — bu değil ama özellikle geçerlidir yalnızca USB sabit diskler için. Ancak, çubuk veya kart düzgün sisteme her zaman önce oturum emin ondan kaldırmak.

Ayrıca, daha sonra disk NTFS dosya sistemine biçimlendirmek istiyorsanız, bu seçeneği önemlidir. Daha fazla bilgi için bu konuda bu serinin dördüncü taksit içinde.

Ve siz devam edin:1. USB stick veya SD kart bağlanın ve sonra da Windows simgesini tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674164
2. için alanı arama programları ve dosyaları Enter Aygıt Yöneticisiterim.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674165
3. isabet listesinde Başlat menüsünün üst giriş üzerinde Aygıt Yöneticisi'nitıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674166
4. Aygıt Yöneticisi'ni açar. Sürücüleryanındaki küçük oku tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674167
5. aşağıdaki listede, USB ya da SD media girdisini çift tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674168
6. iletişim kutusunda... AygıtÖzelliklerİlkelersekmesini tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674169
7. daha iyi performansseçeneğini belirleyin.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674170
8. Tamam' ı tıklatın ve sonra Aygıt Yöneticisi'ni kapatın. Yazma önbelleği şimdi etkinleştirildi.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2674171Referanslar

Daha yararlı bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere bakın:
2442620 USB ve SD depolama ortamına ReadyBoost SD kartı veya flash sürücü

Özellikler

Makale numarası: 2442580 - Last Review: 26 Mayıs 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Service Pack 1
  • Windows Vista Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbstepbystep kbmt KB2442580 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2442580

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com