ACP ve VoIP ses köprü yoktur ve tarafların birbirine Lync çevrimiçi duyamıyorum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2460853 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Bir kullanıcı Lync çevrimiçi bir konferans için bir sesli konferans sağlayıcısı'nı (ACP) erişim numarasını kullanarak arama yaptığında sonra Lync çevrimiçi bir konferans, bilgisayarlarını yoluyla bağlı olan diğer kullanıcılar kullanıcı duyamıyorum ve bunun tersi de geçerlidir.

ÇÖZÜM

Açık etki alanı Federasyon bir ACP ilgilendiren Lync çevrimiçi toplantılar için gereklidir. Lync çevrimiçi bir konferans bir anonim kullanıcı olarak ACP birleştiren doğru olmasıdır. Etki alanının Federasyon ben bloke dışındaki tüm etki alanlarıyla Federasyon izin ayarını kullanmak için yapılandırılmamışsa, ses ACP ve Lync çevrimiçi ses arasında IP (VoIP) kullanıcıların köprü olmaz.

Bu sorunu gidermek için durumunuza uygun olarak aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
 • Lync çevrimiçi Denetim Masası'nda veya Lync yönetim merkezine ben bloke dışındaki tüm etki alanlarıyla Federasyon izinçevrimiçi Lync etki alanının Federasyon seçeneğini ayarlayın.
 • Kapat ve sonra tekrar doğru konferans kimliği girdiğinizi doğrulamak için konferansa içeri.
 • Çevrimiçi Lync bağlanan kullanıcıların ACP katılımcılarını katılan kadrosu içinde görüntülenir ve katılımcıların doğru numarayı olduğunu doğrulamanız gerekir.
 • Çevrimiçi Lync bağlanan kullanıcıların sahip oldukları düz ağ bağlantısı ve azalan ağ veya ses kalitesi ile ilgili hataları almıyorum doğrulamanız gerekir.
 • Lync çevrimiçi kullanıcı için içeri arama konferansı sağlandığında Ücretli ve ücretsiz numarayı herhangi bir noktalama işareti veya parantez girildiğinden emin olun.
 • Lync çevrimiçi toplantıyı düzenleyen kişinin hesabı ve ACP hesabı aynı coğrafi bölgede yapılandırıldığından emin olun. Örneğin, Kuzey Amerika'da Office 365 kuruluşunuzun temel alıyorsa, Kuzey Amerika için yapılandırılmış bir ACP hesabı kullanmanız gerekir ve yapılandırılmış ACP firmanın Türkiye için kullanamazsınız. Hesabınıza uygun bölgede oluşturulduğunu doğrulamak için ACP başvurabilirsiniz.
 • Karma senaryosunda, aşağıdaki PowerShell cmdlet'ini çalıştırın:
   Get-CsTenantFederationConfiguration -SharedSipAddressSpace $true 
  Sonra ACP etki Lync Server etki alanlarında izin verilen olarak eklendiğinden emin olun. Ve son olarak, böylece aynı şeyi, dış kenar Name'i ACP için etki alanı (FQDN) tam olarak sağlar.

  Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:

DAHA FAZLA BİLGİ

Bu sorun birçok nedeni olabilir. Bu nedenler şunlardır:
 • Lync çevrimiçi etki alanının Federasyon ben bloke dışındaki tüm etki alanlarıyla Federasyon izin ayarını kullanmak üzere yapılandırılmamış.
 • Çevrilen kullanıcıların bir yanlış konferans kimliğini girmediniz.
 • Çevrilen kullanıcıların çevrimiçi Lync hiçbir kullanıcı VoIP çağrısıyla katılan çünkü katılmak için hala bekliyor.
 • Çevrilen kullanıcıların ses kalitesini etkileyen kötü bir bağlantı vardır.
 • Lync çevrimiçi veri merkezi ACP ulaşamıyor.
 • Lync çevrimiçi kullanıcı için içeri arama konferansı sağlandıktan sonra ücretli veya ücretsiz numarayı yanlış girildi.
 • Lync çevrimiçi toplantıyı düzenleyen farklı bir bölgesinden ACP hesabı kullanıyor.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2460853 - Last Review: 1 Temmuz 2014 Salı - Gözden geçirme: 15.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Lync Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m hybrid kbmt KB2460853 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2460853

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com