ACP ve VoIP ses köprü yoktur ve taraflar birbirine Lync'in çevrimiçi olarak duyamıyorum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2460853 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Bir kullanıcı, Microsoft Lync'in çevrimiçi bir konferans için bir sesli konferans Sağlayıcısı'nı (ACP) erişim numarasını kullanarak arayan sonra Lync'in çevrimiçi bir konferans, bilgisayarlarını üzerinden bağlı olan diğer kullanıcılar kullanıcı duyamıyorum ve bunun tersi de geçerlidir.

ÇÖZÜM

Açık etki alanı Federasyon bir ACP içeren Lync'in çevrimiçi toplantılar için gereklidir. Anonim kullanıcı olarak Lync'in çevrimiçi konferans ACP birleştiren doğru olmasıdır. Etki alanının Federasyon kullanacak şekilde yapılandırılmamışsa Ben bloke dışındaki tüm etki alanlarıyla Federasyon izin ver ayarlama, ses ACP ve Lync'in çevrimiçi ses arasında IP (VoIP) kullanıcılar köprü olmaz.

Bu sorunu gidermek için durumunuza uygun olarak aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
 • Lync'in çevrimiçi Denetim Masası'nda veya Lync'in yönetim merkezine Lync'in çevrimiçi etki alanının Federasyon seçeneğini ayarlayın Ben bloke dışındaki tüm etki alanlarıyla Federasyon izin ver.
 • Bağlantıyı Kes ve sonra yeniden doğru konferans kimliği girdiğinizi doğrulamak için konferans içeri.
 • Lync'in çevrimiçi bağlanan kullanıcıların ACP katılımcılar katılımcı görev görüntülenir ve katılımcıların doğru numarayı olduğunu doğrulamanız gerekir.
 • Lync'in çevrimiçi bağlanan kullanıcıların hataları azalan ağ veya ses kalitesi hakkında almıyorum ve düz ağ bağlantısı olduğunu doğrulamanız gerekir.
 • Lync'in çevrimiçi kullanıcı için içeri arama konferansı sağlandığında Ücretli ve ücretsiz arama numarası herhangi bir noktalama işareti veya parantez girildiğinden emin olun.
 • Lync'in çevrimiçi toplantıyı düzenleyen kişinin hesabı ve ACP hesabı aynı coğrafi bölgede yapılandırıldığından emin olun. Örneğin, Kuzey Amerika'da Office 365 kuruluşunuzun temel alıyorsa, Kuzey Amerika için yapılandırılmış bir ACP hesabı kullanmanız gerekir ve Birleşik Krallık için yapılandırılmış bir ACP hesap kullanamazsınız. Hesabınıza uygun bölgede oluşturulduğunu doğrulamak için ACP başvurabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bu sorunun birçok nedeni olabilir. Bu nedenler arasında şunlar yer alır:
 • Lync'in çevrimiçi etki alanının Federasyon kullanacak şekilde yapılandırılmış değildir Ben bloke dışındaki tüm etki alanlarıyla Federasyon izin ver ayarlama.
 • Çevrilen kullanıcıların girilen yanlış konferans kimliği
 • Çevrilen kullanıcıların hiçbir Lync'in Çevrimiçi kullanıcılar VoIP çağrısıyla katılan olduğundan hala bekliyor.
 • Çevrilen kullanıcıların ses kalitesini etkileyen kötü bir bağlantı vardır.
 • Lync'in çevrimiçi veri merkezi ACP ulaşamıyor.
 • Lync'in çevrimiçi kullanıcı için içeri arama konferansı sağlandıktan sonra Ücretli veya ücretsiz numarayı yanlış girildi.
 • Lync'in çevrimiçi toplantıyı düzenleyen farklı bir bölgesinden bir ACP hesabı kullanıyor.

Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2460853 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 13.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2460853 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2460853

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com