Düzeltme: Tablolar ve görünümler yanlış bir Host Integration Server 2010 varlık Framework uygulamasında görüntülenen

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2498740
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2010'u içinde tablolar ve görünümler yönetilen sağlayıcı DB2 varlık Framework uygulama oluşturmak için kullandığınızda hatalı görüntülenir.

Neden

Varlık Framework uygulama tarafından oluşturulan sorgu doğru değilse, bu sorun oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bunu yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözümlemek için düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
NotÖzel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan telefonlarından iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların UTC (eşgüdümlü evrensel saat) Kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak içinSaat dilimisekmesindeTarih ve saatDenetim Masası'nda madde.

Microsoft Host Integration Server 2010'u, x 86 sürümü
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaatPlatform
Microsoft.hostintegration.msdb2entityclient.dll8.5.4266.2395,16008 Şub 201113: 19x 86

Microsoft Host Integration Server 2010'u, x 64 sürümü
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaatPlatform
Microsoft.hostintegration.msdb2entityclient.dll8.5.4266.2395,16008 Şub 201113: 28x 86

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2498740 - Last Review: 15 Mart 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbmt KB2498740 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2498740

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com