Poprawka: Podczas instalowania UAG TMG instaluje najpierw, a następnie awarie serwera z kodem błędu Stop: "driver_irql_not_less_or_equal"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2512719 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas instalacji programu Microsoft Forefront Unified dostępu bramy (UAG) Microsoft Forefront zagrożenie zarządzania bramy 2010 (TMG) jest zainstalowany jako pierwszy. Sterownik Fweng.sys ładowany i uruchomiona na końcu instalacji TMG. Po uruchomieniu sterownika ulega awarii serwera następujący kod błędu Stop:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL odwołujący się fweng.sys.

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy sterownik karty sieciowej przesyła zerowy rozmiar pakietu do Fweng.sys.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować aktualizacji oprogramowania opisanej w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2517957 Pakiet zbiorczy aktualizacji 1 4 aktualizacja oprogramowania Forefront zarządzania zagrożeniem bramy (TMG) 2010 Z dodatkiem Service Pack 1

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2512719 - Ostatnia weryfikacja: 15 czerwca 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
    • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2512719 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2512719

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com