Düzeltme: k-anlamına gelir algoritmasını kullanır bir küme modeli PredictOnly sütunları sql Server 2008 R2 Analysis Services'da etkilenen farklı sonuçlar üretir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2525273 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Microsoft, Microsoft sql Server 2008 R2 düzeltmeler karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2008 R2 ile birlikte gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Microsoft sql Server 2008 R2 Analysis Services'da k-anlamına gelir algoritmasını kullanarak küme modeli oluşturun.
  • Araştırma yapısı PredictOnly sütunlar içerir.
  • Araştırma yapısında PredictOnly sütun konumunu değiştirmek veya PredictOnly sütunları madenciliği yapısından kaldırabilirsiniz.

Bu senaryoda, araştırma modeli kümeleme analizi sonuçları farklı beklenmedik bir şekilde oluşturulmasına neden olabilir.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme 7'de önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi, Microsoft sql Server 2008 R2 için elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2507770 sql Server 2008 R2 için toplu güncelleştirme paketi 7
Not Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme Sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2008 R2 ile birlikte gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi. Biz, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulaması önerilir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
981356 sql Server 2008 R2'den sonra yayımlanan sql Server 2008 R2 oluşturur

sql Server 2008 R2 için hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için sql Server 2008 R2 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2527041sql Server 2008 R2 için en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak sql Server 2008 R2'in Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Ayarlamak için sütun Yalnızca tahmin kümeleri oluşturmak için kullanılmaz. Bu değerlerin kümelerdeki dağıtımları kümeleri tasarlandıktan sonra hesaplanır.

Microsoft Kümeleme algoritması uygulaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
Microsoft Kümeleme algoritması Teknik Başvurusu
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2525273 - Last Review: 22 Nisan 2011 Cuma - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2525273 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2525273

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com