Makale numarası: 2551560 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Outlook'u Hotmail bağlayıcı yükseltmek için bir ileti alırsınız. Yükseltme yüklemek için tıklatın ve bu hatayı görmek:

Bu hizmet şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. Microsoft Outlook e-posta adresiniz erişmeye devam etmek için Outlook Connector'ın en son sürümüne yükseltmeniz gerekir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Outlook'u kapatın.
  2. ' I tıklatın Başlat.
  3. Windows 7 veya Windows Vista'yı tıklatın. Tüm Programlar,'ı tıklatın Donatılarve i Çalıştır. Windows XP'de,'ı tıklatın. Çalıştır.
  4. Türü appwiz.cpl içinde Açık kutusunu tıklatın ve sonra TAMAM.
  5. Microsoft Outlook, Hotmail bağlayıcıyı seçin ve sonra tıklatın Kaldırma.
  6. Outlook'u Hotmail bağlayıcı Outlook sürümünüze uygun yükleyip kurun:
  7. Karşıdan yükleyin ve Hotmail Outlook Bağlayıcısı'nı yükledikten sonra geri gidin Programlar ve Özellikler(gelen, Windows 7 veya Windows Vista) veya Program Ekle veya Kaldır (Windows xp içinde)Denetim Masası. Microsoft Outlook, Hotmail Bağlayıcısı'nı bulun ve sürüm numarasını kontrol edin. Bu sürüm sütunu altında 14.0.5139.5001 görüntülenmelidir.
Siz şimdi Hotmail Outlook Bağlayıcısı kullanarak Hotmail posta ile eşitlemek görebilmeniz gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 2551560 - Last Review: 13 Mayıs 2011 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook Connector
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2551560 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2551560

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com