Düzeltme: Forefront Threat Management Gateway 2010 çalıştıran bir sunucuda Güvenlik Yapılandırma Sihirbazı'nı çalıştırdığınızda tmgems rol algılanmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2562550 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Standard edition veya Enterprise edition, Microsoft Forefront Threat Management ağ geçidi (tmg) 2010 Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2008 çalıştıran bir sunucuya yüklenmiş olması.
  • Karşıdan yükleme, kurma ve TMGRolesForSCW.doc dosyasında açıklandığı gibi Forefront tmg Standard Edition ve Enterprise Edition için Güvenlik Yapılandırma Sihirbazı (scw) güncelleştirmeyi kaydetmek. TMGRolesForSCW.doc dosyasını karşıdan yükleme TMGRolesForSCW.exe ayıklanan dosyalarda bulunmaktadır.

Yeni bir güvenlik ilkesi oluşturmak için Güvenlik Yapılandırma Sihirbazı'nı çalıştırdığınızda bu senaryoda, tmgems listelenmez Yüklü rolleri Liste ne olduğu, listelenen Tüm roller Liste.
Çözüm

Bu sorunu gidermek için Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:


Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 2

Çözüm


Bu sorunu gidermek için yükleyin, yükleyin ve güncelleştirilmiş TMGRolesForSCW.exe dosyasını kaydettirin.

Güncelleştirilmiş TMGRolesForSCW.exe dosyasını edinme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Yükleme Merkezi Web sitesini ziyaret edin:
Microsoft Forefront Threat Management Gateway (tmg) 2010 Araçlar & Yazılım Geliştirme Seti

Durum

Microsoft TMGRolesForSCW.exe karşıdan yükleme için bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Güvenlik Yapılandırma Sihirbazı (scw) hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
Güvenlik Yapılandırma Sihirbazı

Özellikler

Makale numarası: 2562550 - Last Review: 3 Kasım 2011 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2562550 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2562550

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com