Düzeltme: Çevrimiçi sayfa sıkıştırma tarafından kaydedilen veri dosyasının boyutunu sayfa çevrimdışı sıkıştırma sql Server 2008 veya sql Server 2008 R2 tarafından kaydedilen büyüktür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2574973 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Microsoft, Microsoft sql Server 2008 Service Pack 1 (SP1) dağıtır veya Microsoft sql Server 2008 Service Pack 2 (SP2) karşıdan yüklenebilen bir dosya düzeltir. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni güncelleştirme Sürüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 SP1 veya Microsoft sql Server 2008 SP2'de bulunan tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin.

Belirtiler

Microsoft sql Server 2008 veya Microsoft sql Server 2008 R2 sayfa sıkıştırma gerçekleştirdiğinizde, sıkıştırılmış dosyayı çevrimiçi sayfa sıkıştırma çevrimdışı sayfa sıkıştırma Çalıştır'den çalıştırırsanız büyük.

Neden

Bu sorun, bazı sayfaların bir çevrimiçi sayfa sıkıştırma işlemi tarafından sıkıştırılmıyor nedeniyle oluşur.

Çevrimiçi sayfa sıkıştırma işlemi gerektirir. Özel kullanım sayfalarda kilitleyin. Ancak, Özel hedefi Kilit sayfaları kilitlemek için kullanılır. Bu nedenle, sayfaları bir çevrimiçi sayfa sıkıştırma işlemi tarafından sıkıştırılmaz.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

sql Server 2008 SP1 için toplu güncelleştirme paketi 16

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme paketi 16 önce yayımlanmıştır. Bu sql Server 2008 SP1 için toplu güncelleştirme paketi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2582282 sql Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 16
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni güncelleştirme Sürüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 SP1'de bulunan tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin. Bu düzeltmeyi içeren en son güncelleştirmenin yayımlanmasından uygulanması dikkate almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
970365 sql Server 2008, sql Server 2008 Service Pack 1'den sonra yayımlanan oluşturur.

sql Server 2008 SP2 için toplu güncelleştirme paketi 6

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme paketi 6 önce yayımlanmıştır. Bu sql Server 2008 SP2 için toplu güncelleştirme paketi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2582285 sql Server 2008 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 6
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni güncelleştirme Sürüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 SP2'deki tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin. Bu düzeltmeyi içeren en son güncelleştirmenin yayımlanmasından uygulanması dikkate almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2402659 sql Server 2008, sql Server 2008 Service Pack 2'den sonra yayımlanan oluşturur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için kümelenmiş dizinler sıkıştırılmış olan ilgili tabloları ekleyin.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2574973 - Last Review: 19 Eylül 2011 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2574973 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2574973

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com