Düzeltme: "0x80070002" hata bir dizi birleştirme işlemi başarısız olduğunda Forefront Tehdit Yönetimi ağ geçidi 2010

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2595999 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Forefront Threat Management Gateway (TMG) 2010 sunucusu için bir dizi katılmak deneyin. Ancak, dizi birleştirme işlemi başarısız olur ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
İşlem başarısız oldu. Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hata kodu - 0x80070002-

Neden

TMG kuruluş yöneticileri rolden IN\Administrators YERLEŞİK Grup kaldırılırsa, bu sorun oluşur. Bu grubu kaldırıldığında, bir sunucu bir dizi katılmak gerekli izinleri de kaldırılır.

Çözüm

TMG 2010 IN\Administrators YERLEŞİK Grup TMG Enterprise Administrators grubundan kaldırmayı desteklemez. Bu sorunu gidermek için TMG Enterprise Administrators role IN\Administrators YERLEŞİK grubunu ekleyin.

YERLEŞİK IN\Administrators grubu kaldırılmasını engellemek için Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 2'yi yükleyin. Bu hizmet paketi TMG Enterprise Administrators role YERLEŞİK IN\Administrators gruptan kaldırılmasını engeller:
2555840 Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 için Service Pack 2'in açıklaması
Not Bu makalede açıklanan Forefront TMG sınırlama Forefront TMG için Service Pack 2 (KB 2689195) paketi 2'de giderilmiştir. Paketi 2 TMG Enterprise Administrators role YERLEŞİK IN\Administrators gruptan kaldırılması için destek sağlar. Toplaması 2 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2689195 Forefront Threat Management Gateway (TMG) 2010 Service Pack 2 Paketi 2

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Dizi üyesi ve kurumsal yönetim sunucusu (EMS) arasında bir güvenlik duvarı yapılandırılmışsa, "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini de alabilirsiniz. Bu yapılandırma, bir dizi üyesini ve EMS sunucu arasında uzaktan yordam çağrısı (RPC) iletişim ile etkileyebilir.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2595999 - Last Review: 22 Mayıs 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2595999 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2595999

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com