PC onarım virüs kaldırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2617291
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Internet'te gezinme veya Internet'te gezinme sonra bilgisayarınızda çalışırken,PC onarım başlıklı yeni bir pencere açılabilir, bilgisayarınıza birleştirmek istenir ve sonra e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi sorulan fark edebilirsiniz. Bu bir Win32/FakeSysdef kötü amaçlı yazılım çeşididir silmek veya gizli dosyalar yanı ve bilgisayarınızdaki diğer kötü amaçlı etkinlik tanıyan.

Çözüm

Bu sorun çözülebilir ve Microsoft güvenlik tarayıcısı çalıştırarak thePC onarım virüs kaldırıldı. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Git http://www.microsoft.com/security/Scanner/en-us/default.aspx ' ı tıklatın Şimdi karşıdan yükle düğme.
 2. Karşıdan yüklemek ve kurmak için üzerinde ekran yönergeleri izleyin Microsoft güvenlik tarayıcısı. İstendiğinde, dosyayı masaüstünüze kaydedin.
 3. Bilgisayarınız ve önyükleme içine yeniden başlatın Güvenli mod:

  Windows 7, Windows Vista ve Windows XP için:
  1. Bilgisayarınız başlatılırken art arda basın. F8 anahtarını kaldırmayın.
  2. , Windows Gelişmiş Seçenekler menüsü (Windows XP) veya Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri Menü (Windows Vista veya Windows 7) görünür. Vurgulama Güvenli mod tuşuna basın Girin anahtarını kaldırmayın.
  3. İçin istenirse Yönetici kimlik bilgilerini girin, Kullanıcı adı ve Parola ' ı tıklatın TAMAM.
 4. Çift tıklatın MicrosoftSafetyTarayıcı Masaüstü simgesi. Olarak etiketlenmiş msert.
 5. Kutusunu tıklatın Yukarıdaki Lisans Sözleşmesi'nin tüm koşullarını kabul, ı Sonraki.
 6. ' I tıklatın Hızlı tarama, ı Sonraki.
 7. Microsoft güvenlik tarayıcısı bilgisayarınızı tarar. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra [NULL]'ı tıklatın. Ayrıntılı tarama sonuçlarını görüntüleme. Görmeniz gerekir Truva: Win32/FakeSysdef sonuçları listelenir.


Daha fazla bilgi

Microsoft güvenlik tarayıcısı hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin:http://www.microsoft.com/security/Scanner/en-us/default.aspx

Win32/FakeSysdefmalware ve kendi çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: http://www.microsoft.com/security/portal/Threat/Encyclopedia/Entry.aspx?Name=Trojan%3aWin32%2fFakeSysdef&threatid=4295122934

Microsoft, kötü amaçlı yazılımın bulaşmış bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olacak Microsoft Security Essentials ücretsiz güvenlik program sunar. Microsoft Security Essentials hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin:http://www.microsoft.com/en-us/security_essentials/default.aspx

Bilgisayarınızı korsanlardan, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer kötü amaçlı etkinlik güvenliğini sağlama konusunda daha fazla bilgi için Microsoft'un güvenilirlik ve Güvenlik Merkezi'nde ziyaret edin:http://www.microsoft.com/security/default.aspxÖzellikler

Makale numarası: 2617291 - Last Review: 3 Mart 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2617291 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2617291

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com