Düzeltme: Transaction Integrator Yöneticisi mmc ek bileşenini beklenmedik bir Host Integration Server 2009 ortamında kapandığında mmc erişim ihlali hata iletisi oluşabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2619220 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2009 ortamında, Transaction Integrator (TI) Yöneticisi mmc ek bileşenini başlatın ve mmc ek bileşenini beklenmedik şekilde kapanabilir. Bu davranış, tür kitaplığı (tlb) veya.Transaction Integrator nesneleri ba?vurusu değil bulunur, sistem doğru klasörlerde net derleme dosyaları. TI Yöneticisi mmc ek bileşenini kapatır, aşağıdakine benzer bir mmc erişim ihlali hata iletisi alıyorsunuz:
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Uygulama adıUygulama sürümüModül adıModül sürümüOfset
MMC.exe5.2.3790.3959Ntdll.dll5.2.3790.47890004e721

Neden

Bu sorun, Transaction Integrator doğrulamaz tlb veya.TI Yöneticisi mmc ek bileşenini açıp dosyaları başlatmaya çalıştığında net derleme dosyaları mevcut.

Çözüm

Bu sorunu gideren düzeltme, Host Integration Server 2009 için toplu güncelleştirme paketi 2 bulunmaktadır.

Toplu elde etme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2645939 Host Integration Server 2009 için toplu güncelleştirme paketi 2

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için eksik tlb kopyalamak veya.Derleme dosyaları doğru klasöre, net TI nesne başvurusu.

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2619220 - Last Review: 21 Aralık 2011 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2619220 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2619220

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com