Düzeltme: ssrs 2008 R2 rapora Globals.TotalPages değişkeni hatalı bir değer döndürür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2620333 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Microsoft, Microsoft sql Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) düzeltmeleri karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm düzeltmeleri ve önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) güncelleştirmesi sürümdeki tüm güvenlik güncelleştirmelerini içerir.

Belirtiler

Kullandığınızda Globals.TotalPages değişken değişken bir Microsoft sql Server 2008 R2 Reporting Services raporda toplam sayfa sayısını göstermek için raporun son sayfasına hatalı değer döndürebilir.

Örneğin, geçerli sayfa numarası ve toplam sayfa sayısını göstermek için 12 sayfa rapor sayfa altbilgisinde aşağıdaki deyimi kullanın:
=Globals.PageNumber & " of " & Globals.TotalPages
Bu senaryoda, aşağıdaki metni geçerli sayfa numarası ve toplam sayfa sayısı için sayfa altbilgisi raporun son sayfa vardır:
12 / 14


Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

sql Server 2008 R2 SP1 için toplu güncelleştirme paketi 3

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme paketi 3 önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi sql Server 2008 R2 SP1'i edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2591748 sql Server 2008 R2 SP1 için toplu güncelleştirme paketi 3
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni güncelleştirme Sürüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 SP1 sonrasındaki tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin. Bu düzeltmeyi içeren en son güncelleştirmenin yayımlanmasından uygulanması dikkate almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2567616 sql Server 2008 R2 SP1 yayımlandıktan sonra yayımlanan sql Server 2008 R2 oluşturur


Daha fazla bilgi

Raporlarda kullanılan Microsoft Visual Studio Report Designer ifadelerin global Koleksiyonlar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki msdn Web sitesini ziyaret edin:

Global Koleksiyonlar hakkında genel bilgiler

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2620333 - Last Review: 17 Ekim 2011 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2620333 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2620333

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com