Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 21 kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2621054 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 21 kullanılabilir. Bu makalede, düzeltme ve bu güncelleştirme toplamasına eklenen güncelleştirmeleri açıklanır. Bu güncelleştirme toplaması, Microsoft Dynamics crm 4.0 tarafından desteklenen tüm diller için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Yapı numarası ve dosya adları için bu güncelleştirme toplaması

Microsoft Dynamics crm 4.0 Server, Microsoft Office Outlook ve Microsoft Dynamics crm 4.0 e-posta yönlendiricisi, Microsoft Dynamics crm 4.0 istemci güncelleştirme toplaması paketlerinin, yapı 4.00.7333.3822 sayısıdır.

Güncelleştirme Toplaması paketlerinin 32-bit sürümleri için dosya adları aşağıdaki gibidir:
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-Server -DilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-ClientDilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-yönlendirici -DilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-DMClient -DilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-srs -DilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-MUI -DilKimliği.exe
Toplu güncelleştirme paketleri ve Microsoft Dynamics crm 4.0 e-posta yönlendiricisi için Microsoft Dynamics crm 4.0 Server 64-bit sürümleri için dosya adları aşağıdaki gibidir:
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-Server -DilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-yönlendirici -DilKimliği .exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-srs -DilKimliği.exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-MUI -DilKimliği.exe

Güncelleştirme toplaması bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
2621054 Paketini şimdi karşıdan yükle.

Yayın Tarihi: 9 Şubat 2012

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın postalandığı tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden güvenliği gelişmiş sunucularda depolanır.

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme toplaması, Microsoft Dynamics crm 4.0 Server bileşenleri veya Microsoft Dynamics crm için Microsoft Office Outlook bileşenlerini çalıştıran bilgisayarlarda uygulanır. Microsoft Windows Installer (MSI) 4.5 yüklemediyseniz, Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics crm için güncelleştirme toplaması 21 yüklemek için Internet bağlantısı gereklidir. Bunun nedeni MSI 4.5 karşıdan yüklemeniz gerekir. Güncelleştirme Toplaması 21'i yükledikten sonra Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics crm çalıştırılan bilgisayarlar yeniden başlatmanız gerekir.

Notlar
 • 21 Güncelleştirme toplaması Microsoft Report Viewer 2008 yeniden dağıtılabilir paketi yükler.
 • 21 Güncelleştirme toplaması, Microsoft Visual c++ 2008 yeniden dağıtılabilir paketi yükler.
Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi (MUI) çalıştıran bilgisayarlara güncelleştirme toplaması 21'i yüklemeden önce Microsoft Dynamics crm 4.0 Dil Paketi yüklemeniz gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  Microsoft Dynamics crm 4.0 Dil Paketi
 2. İçinde Dil Değiştir aşağı açılan kutusunda, uygun dili seçin.
 3. ' I tıklatın Değiştir dil paketi yüklemek için.
Not Daha önce bu dil paketini yüklediyseniz hazırlığını dil paketi, güncelleştirme toplaması 21 MUI'yi çalıştırıyorsanız ve dil paketini yeniden hazırlayın bilgisayarlara yüklemek gerekir. Dil Paketi hazırlığını zaman o dili kullanan tüm Microsoft Dynamics crm kullanıcıları kendi dil ayarları temel dil sürümüne döndürülür olacak. Dil paketini yeniden hazırlayın, kullanıcıların dil ayarları güncelleştirilmedi. Kişisel Seçenekleri dil ayarlarını sıfırlamanız gerekir.

Bu güncelleştirme toplaması yüklendikten sonra Internet Explorer'daki geçici dosyaları silmeniz gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Internet Explorer'ı başlatın.
 2. Üzerinde Araçlar menüsünü tıklatın Internet Seçenekleri.
 3. Kullandığınız Internet Explorer sürümü için uygun olarak aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Internet Explorer 8'de veya Internet Explorer 9 Sil içinde Gözatma geçmişi alan, seçmek için tıklatın Temporary Internet files onay kutusu Gözatma geçmişini silin iletişim kutusunu tıklatın Silve ardından TAMAM.
  • Internet Explorer 7'yi tıklatın. Sil içinde Gözatma geçmişi alanı tıklatın Dosyaları silme içinde Temporary Internet Files alanı tıklatın ve sonra Evet.
  • Internet Explorer 6'yı tıklatın. Dosyaları silme içinde Temporary Internet Files alanı tıklatın ve sonra TAMAM.
Bazı dosyaları Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics crm yükleme konumunu yerel profile gezici profilinin dışında değiştirildi.

Gezici profil boyutunu küçültmek ya da uzun yorumlarda kez yaşarsanız kalan dosyaları kaldırmak için. Bunu yapmak için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makaledeki adımları izleyin:
2004583 Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics crm açtığınızda kez uzun oturum aç

Önkoşullar

Bu güncelleştirme toplamasını uygulamak için Microsoft Dynamics crm 4.0 olması gerekir. Ayrıca, Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 7'yi Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Office Outlook ve Microsoft Dynamics crm veri geçiş Yöneticisi için bir önkoşuldur.

Güncelleştirme Toplaması 7 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
971782Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 7 kullanıma hazır
Önceki Güncelleştirme toplamaları hiçbiri Microsoft Dynamics crm sunucu bölümüne önkoşulları değil.

Ayrıca, Microsoft yüklü olmalıdır.net Framework 3.5 Service Pack 1 güncelleştirme toplaması 20 yüklemiş olmanız gerekir. Elde etmek için.net Framework 3.5, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Microsoft.net Framework 3.5

Yeniden başlatma gereksinimi

İstenirse, güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions crm yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions crm yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Kaldırma bilgileri

Microsoft Dynamics crm sunucusundan güncelleştirme toplaması 21 kaldırabilirsiniz. Ancak, güncelleştirme toplaması 21'i kaldırmadan önce veritabanlarını yedeklemelisiniz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (msdn) Web sitelerini ziyaret edin:
Nasıl yapılır: veritabanı (sql Server Management Studio'yu) yedekleyin

En son güncelleştirmeleri Microsoft Dynamics crm 4.0 Yardımı

Desteklenen tüm diller Microsoft Dynamics crm 4.0 Yardımı için ayrı bir güncelleştirme de işlevsel geliştirmeleri ve düzeltmeler de bu güncelleştirme toplamasının yanı sıra kullanılabilir. Microsoft Dynamics crm 4.0 Yardımı için en son güncelleştirmeleri yüklemeniz önerilir.

Verme ve alma özelleştirmeleri hakkında notlar

Özelleştirmeleri, Güncelleştirme Toplaması 2 veya daha yeni bir güncelleştirme toplaması ile Microsoft Dynamics crm 4.0 çalıştıran bir sunucudan verin. Daha sonra bu özelleştirmeler güncelleştirme toplaması 19 yüklü olan bir sunucuya alabilirsiniz. Özelleştirmeleri, güncelleştirme toplaması 21 yüklü Microsoft Dynamics crm 4.0 çalıştıran bir sunucudan da verebilirsiniz. Daha sonra bu özelleştirmelerin güncelleştirme paketi 2 veya daha yeni bir güncelleştirme toplaması yüklü olan bir sunucuya içe aktarabilirsiniz.

Özelleştirmeler, Microsoft Dynamics crm 4.0 çalıştıran bir sunucudan verin, özelleştirmeleri Microsoft Dynamics crm 4.0 Server aşağıdaki senaryolarda içe gerekir değil:
 • Özelleştirmeleri Ver kullandığınız Microsoft Dynamics crm 4.0 server güncelleştirmeleri yüklüdür vardır. Veya, Microsoft Dynamics crm yüklü 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 yoktur. Ancak, Microsoft Dynamics crm yüklü 4.0 için güncelleştirme toplaması 21 özelleştirmeleri alabilmek için kullandığınız sunucu vardır.
 • Özelleştirmeleri Ver kullandığınız Microsoft Dynamics crm 4.0 server, Microsoft Dynamics crm yüklü 4.0 için güncelleştirme toplaması 21 vardır. Ancak, güncelleştirmelerin yüklü özelleştirmeleri alabilmek için kullandığınız sunucu vardır. Veya, Microsoft Dynamics crm yüklü 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 yoktur.

Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 21'de giderilen sorunlar

Güncelleştirme Toplaması 21 20 güncelleştirme toplamaları 1'de belgelenen sorunlara yönelik düzeltmeleri içeren güncelleştirme toplamasıdır.

Önceki Güncelleştirme toplamaları ve bunları çözmek sorunları hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
952858 Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir
959419 Güncelleştirme Paketi 2, Microsoft Dynamics crm 4.1 kullanılabilir
961768 Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 3 kullanılabilir
968176 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme paketi 4 kullanıma hazır
968141 Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Paketi 5 kullanılabilir
970148 Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 6 kullanılabilir
971782 Microsoft Dynamics crm 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 7 kullanıma hazır
975995 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme paketi 8 kullanılabilir
977650 Microsoft Dynamics crm 4.0, 9 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
979347 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 10 kullanıma hazır
981328 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 11 kullanılabilir
2028381 Microsoft Dynamics crm 4.0, 12 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
2267499 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 13 kullanılabilir
2389019 Microsoft Dynamics crm 4.0, 14 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
2449283 Microsoft Dynamics crm 4.0, 15 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
2477743 Microsoft Dynamics crm 4.0, 16 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
2477746 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 17 kullanılabilir
2477777 Microsoft Dynamics crm 4.0, 18 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
2550097 Microsoft Dynamics crm 4.0, 19 güncelleştirme toplaması kullanıma hazır
2550098 Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 20 edinilebilir


Düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak

Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 21 düzeltmeler ya da etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız gereken güncelleştirmeleri içerir.

Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede düzeltmeler ve etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız, güncelleştirme toplaması 20'de bulunan güncelleştirmeleri içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 20 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 2655130 Outlook için Dynamics crm 4.0 istemci eşitlemeye çalıştığınızda hata iletisi: "Outlook veri eşitleme sırasında bilinmeyen bir hata oluştu"

Aşağıdaki güncelleştirme toplamaları için Microsoft Dynamics crm 4.0 düzeltmeleri ya da etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız gereken güncelleştirmeleri içerir:
 • Güncelleştirme Toplaması 19
 • Güncelleştirme Toplaması 18
 • Güncelleştirme Toplaması 17

Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme toplaması 16'dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 16 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 2514142 Eşleştirme sayfası bir kuruluşta Microsoft Dynamics crm 4.0 almaya çalıştığınızda yanıt vermemeye başlıyor
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme toplaması 15'te dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 15 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 2490574 Microsoft Dynamics crm 4.0 server kişilerini Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics crm 4.0 istemciye eşitledikten sonra bir ilgili kişinin posta kodunu yanlış bir konumda görünür.
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme toplaması 14'te dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 14 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 2436115 Microsoft Dynamics crm 4.0 sıfırlayın Internet Information Services'ı çalıştırdıktan sonra randevu faaliyeti kaydettiğinizde, performans düşüşü veya bir zaman aşımı oluşur
 • 2459536 Randevu, Microsoft Dynamics crm 4. 0'untracked sonra randevu beklenmedik biçimde Outlook takviminde katılımcının silinir
 • 2461448 Outlook görev kaydında anımsatıcı süresini son kez görev kaydının Outlook için Microsoft Dynamics crm 4.0 istemcisini tarafından beklenmedik biçimde yazılır
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme toplaması 13'te dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 13 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 2403296 Microsoft Dynamics crm 4.0 e-posta yönlendiricisi, Microsoft sql Server sorgu çalıştırıldığında zaman aşımı hataları oluşuyor
 • 2403311 Microsoft Dynamics crm 4.0 satış gücü otomasyonu varlık etkinliği listesinden eklemek, varolan aktiviteyi tıklatın randevusu ve servis aktivitesi kayıtlarını görüntülenmez
 • 2385412 Microsoft Dynamics crm 4.0 arama formunda yeni kayıt oluşturmak çalıştığınızda beklenmedik biçimde oturum istenir.
 • 2306918 Microsoft Dynamics crm 4.0 özel öznitelikler içeren bir görünüm taşıdığınızda, performans düşüşü
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere düzeltmeler ve etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız, güncelleştirme toplaması 12'de bulunan güncelleştirmeleri içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 12 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 2277590 Varsayılan Microsoft Dynamics crm 4.0 hatalı olarak "Kaydı kapatılan kampanya yanıtını" onay kutusu seçilidir
 • 2249156 Microsoft Dynamics crm 4.0 için zaman uyumsuz hizmeti içeren sunuculardan yinelenen e-postaları beklenmedik biçimde gönderilir

Microsoft Dynamics crm 4.0 için güncelleştirme toplaması 11 etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız hiçbir güncelleştirmeleri içerir.

Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme toplaması 10 dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 10 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 981053 Microsoft Dynamics crm 4. 0'da aynı anda birçok iş akışı örneği yürütüldüğünde içeren bir e-posta iletisi göndermek için bir adım bir iş akışı kuralı bir kilitlenmeye neden olur
 • 981882 Microsoft Dynamics crm 4. 0'bir kişi için bir randevu oluşturduğunuzda, yanlış bir hata iletisi alıyorsunuz
 • 981837 Microsoft Dynamics crm 4.0 güncelleştirmek için Microsoft Dynamics crm sdk alma işlemi çalıştırdığınızda, arama alanları güncelleştirilmedi
 • 981883 Mevcut sözleşmeleri veya Microsoft Dynamics crm 4.0 özel bir varlık durumu "Etkin" olan mevcut teklifleri eklenemiyor
 • 981840 Microsoft Dynamics crm 4.0 kb makalesi oluştururken biçimi hatalı Bilgi Bankası (kb) makalesi numarasını kullanır.
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme toplaması 9 dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 9 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 948155 Bir tarih veya saat için Microsoft Dynamics crm 4. 0'da bazı saat dilimlerinde utc saati veritabanında dönüştürülmüş olabilir.
 • 950476 Bir tarih veya saat utc saati için Microsoft Dynamics crm 4. 0'da bazı saat dilimlerinde veritabanında dönüştürülür.
 • 958562 Microsoft Dynamics crm 4. 0'kore dili veya Japonca dil kullandığınızda varsayılan duyarlık para alan iki olarak ayarlanır
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız, güncelleştirme paketi 8'de bulunan güncelleştirmeleri içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 8 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 974529 Microsoft Dynamics crm 4.0 başka bir kayda sahip kayıtları yeniden atadıktan sonra bazı alt kayıtlar ve ilgili kayıtlar önceki kayıt sahibine beklenmedik biçimde görülebilir
 • 977867 Organizasyon Alma Sihirbazı'nı bir Microsoft Dynamics crm 4.0 kuruluşta almak uzun sürüyor
 • 978006 Microsoft Dynamics crm 4. 0 ' teklifleri veya teklif için bir özel varlık bağlamak çalıştığınızda, "Taslak" durumu sözleşmelerine veya sözleşme yalnızca arama görünümü gösterir
 • 978103 Microsoft Dynamics crm 4. 0 ' Microsoft.Crm.SE.FixMissingBulkDeleteFailureRelationship.exe aracı çalıştırdıktan sonra özel bir-çok ilişkisi silemezsiniz.
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve Güncelleştirme Toplaması 7'yi dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 7'yi önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 975770 E-posta şablonu alanında bulunan html, Microsoft Dynamics crm 4.0 düz metin olarak görüntülenir
 • 976188 Microsoft Dynamics crm 4. 0 ' Rol Ata ayrıcalığına sahip olsa bir kullanıcı rolleri atayamazsınız.
 • 976978 Microsoft Dynamics crm Online özelleştirmeleri Microsoft Dynamics crm 4.0 organizasyon almaya çalıştığınızda hata iletisi: "dosya karşıya yüklenemedi veya geçerli bir özelleştirme dosyası değil"
 • 979052 Bir rapor çalıştırdığınızda alınan hata iletisi, Microsoft Dynamics crm 4.0 birkaç parametre içerir: "İşlemi zaman aşımı yok"
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve Güncelleştirme Toplaması 6'yı dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 6'yı önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 974584 Microsoft sql Server yerel yönetici izinlerine sahip olmayan bir hesap kullanarak Microsoft Dynamics crm dağıtılamıyor.
 • 974597 Microsoft Dynamics crm 4. 0'de kötü amaçlı komut dosyası içeren Htm html eklerini açılabilir
 • 974896 Asyncoperation tablolar Microsoft Dynamics crm 4.0 içinde çok büyük büyüme
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, izleyen adımları içeren Microsoft Dynamics crm 4.0 sürümü işlevselliğini korumak isterseniz, güncelleştirme toplaması 5 yüklemeden önce.
 • 948155 Bir tarih veya saat için Microsoft Dynamics crm 4. 0'da bazı saat dilimlerinde utc saati veritabanında dönüştürülmüş olabilir.
 • 950476 Bir tarih veya saat utc saati için Microsoft Dynamics crm 4. 0'da bazı saat dilimlerinde veritabanında dönüştürülür.
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve güncelleştirme paketi 4'te dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 4 önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 959758 Bir Active Directory etki alanı şeması ve Microsoft Dynamics crm 4.0 URL'leri bağımsız dış Active Directory Kullanıcılar ve iç Active Directory Kullanıcıları için yapılandıramazsınız
 • 963054 Kampanya aktiviteleri, hızlı kampanya aktiviteleri veya adres mektup birleştirme faaliyetleri pazarlama listesi oluşturduğunuzda, Microsoft Dynamics crm 4.0 etkin bir pazarlama listesi üyeleri için etkinlikler oluşturuyor
 • 969946 E-posta konu izleme simgesi ayıklamak ve Microsoft Dynamics crm 4.0 e-posta tablosunda izleme simgesi sütunu güncelleştirmek bir aracı kullanılabilir
 • 958084 Microsoft Dynamics crm 4.0 Akıllı eşleme özelliğini devre dışı bırakmak bir düzeltme kullanılabilir
 • 955138 Microsoft Dynamics crm 4.0 bazı görünümlerde erişmeye çalıştığınızda zaman aşımları veya yavaş performans deneyimi
 • 951909 Başka bir Microsoft Dynamics crm 4.0 sunucusuna bir özelleştirme almaya çalıştığınızda hata iletisi: "geçersiz adı öneki"
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri etkinleştirebilir veya el ile yapılandırmak ve Güncelleştirme Toplaması 3'ü dahil içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 3'ü önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 958562 Microsoft Dynamics crm 4. 0'kore dili veya Japonca dil kullandığınızda varsayılan duyarlık para alan iki olarak ayarlanır
 • 956330 Microsoft Dynamics crm 4.0 özelleştirmeleri aldığınızda ortaya yavaş performans ve yüksek cpu kullanımı
 • 968515 Microsoft Dynamics crm 4.0 950886 düzeltme uygulandıktan sonra varolan özel güvenlik rolleri gizli ayrıcalıklarına sahiptir.
 • 958601 Yinelenen kayıt algılanırsa, bir kaydı kaydetmeye çalıştığınızda, Microsoft Dynamics crm 4.0 Not kayboluyor.
 • 968672 Microsoft Dynamics crm kullanıcı başka bir Microsoft Dynamics crm kullanıcısı Microsoft Dynamics crm izlenen bir e-posta iletisi gönderdiğinde, alıcı Microsoft Dynamics crm izlenen bir e-posta simgesini görürsünüz.
 • 968755 AsyncOperationBase ve WorkflowLogBase tabloları çok büyük büyüme ve Microsoft Dynamics crm 4.0 içinde birçok iş akışları kullandığınızda performans sorunları oluşur.
 • 968793 Yüklemek veya bir Microsoft Dynamics crm 4.0 düzeltme veya güncelleştirme toplaması sonra iş akışı yayınlamak açılamıyor
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız, güncelleştirme paketi 2'de bulunan güncelleştirmeleri içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 2'ı önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 954322 Yükseltilmiş bir Microsoft Dynamics crm 4.0 yükleme için bazı özelleştirmeleri aldığınızda hata iletisi: "dosya karşıya yüklenemedi veya alma başarısız oldu"
 • 954940 Microsoft Dynamics crm 4.0 özel varlık kaydı silmeye çalıştığınızda hata iletisi: "hata oluştu, lütfen yöneticinize başvurun"
 • 955452 Microsoft Dynamics crm 4. 0'daki akışların satır veri işlemek için e-posta şablonu kullanan bir e-posta iletisi gönderdiğinizde, satır beslemeleri kullanılmaz
 • 955745 Outlook için Microsoft Dynamics crm 4.0 istemcisini yapılandırmaya çalıştığınızda hata iletisi: "Bu uygulama Windows değil Platform FIPS şifreleme algoritmaları doğrulanmadı"
 • 956527 Outlook için Microsoft Dynamics crm istemcisi sürüm 4.0 sürüm 3.0 gibi üç katını bellek tüketir.
 • 959248 Microsoft Dynamics crm e-posta yönlendiricisi'ni kullanarak e-posta iletileri işlerken Microsoft Dynamics crm 4.0 kabul edilemez düzeye yavaşlatır.
 • 957871 Microsoft Dynamics crm 4.0 içinde çok büyük büyüme mscrm veritabanındaki AsyncOperationBase tablo genişletme görev iş akışı kayıtlarını neden
 • 959549 Yöneticiler, Microsoft Dynamics crm 4.0 yöneticinin kuruluş birimine ait değil Active Directory Kullanıcılar beklenmedik biçimde görüntüleyebilir
Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere, düzeltmeleri ve etkinleştirmeniz veya yapılandırmanız, Güncelleştirme Toplaması 1'de bulunan güncelleştirmeleri içerir.

Not Güncelleştirme Toplaması 1'i önceden yüklediyseniz ve bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirilmişse, bu güncelleştirme toplaması 21 uyguladıktan sonra bu düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri el ile etkinleştirmeniz gerekmez.
 • 948843 Çalıştırmak veya Microsoft Dynamics crm 4.0 iş akışlarında düzenleme düşük performansla karşılaşabilirsiniz.
 • 950175 Outlook tüm Microsoft Dynamics crm 4.0 Eklenti yükleninceye kadar beklendiği gibi kullanamazsınız
 • 950542 Zaman uyumlu eklentiler için Microsoft Dynamics crm 4.0 tetiklenen olayları yanıt vermez
 • 953340 Microsoft Dynamics crm 4. 0'crm kullanıcı e-posta iletilerinin bir sıraya teslim edilmiyor
 • 954811 Microsoft Dynamics crm 4.0 Deployment Manager Microsoft Dynamics crm 4.0 server üzerinde açılması uzun sürüyor

Düzeltmeler ve bağımsız düzeltmeler yayımlanan güncelleştirmeleri

Microsoft Dynamics crm 4.0 aşağıdaki düzeltmeler veya bağımsız düzeltmeler yayımlanan güncelleştirmeleri içeren toplaması 21 güncelleştir:

 • 2667046 Microsoft crm Deployment web hizmeti kullanan uygulamalar dağıtımları büyük etki alanları ve birden çok alt etki alanı olan zaman aşımı hataları karşılaşabilirsiniz.


21 Güncelleştirme toplaması, aşağıdaki ek düzeltmeleri içerir. Hiçbiri bu düzeltmeler ayrı bir Bilgi Bankası makalesinde belgelenmiştir.
 • Organizasyon alma işlemi sırasında kullanıcıları eşleştirmek ve kullanıcıları Active Directory'den silin, organizasyon alma işlemi başarısız olur.
 • Eklediğinizde, birçok pazarlama listesi üyelerini kullanarak Gelişmiş Bul işlev sonra da kullanmak Üye ekleme seçenek olarak, Microsoft Dynamics CRM'de performansta düşüş yaşıyorsunuz. Ayrıca, Microsoft sql Server yanıt vermiyor.
 • İki ilgili varlık olduğunu varsayalım. Ne zaman oluşturma ayrıcalığına sahip varlıklar yalnızca Microsoft Dynamics crm kullanıcıları bakın Varolanı Ekle Oluşturma ayrıcalığına sahip değil varlık alt ızgaralar bulunan düğme.
 • Ne zaman etkinleştirmek veya devre dışı bir kullanıcı, SİSTEM görüntülenir Son değiştiren Kayıt alanı. Ancak, işlemi yapan kullanıcı alanında görüntülenmesi gerekir.
 • Çevrimdışı modda Outlook için Microsoft Dynamics crm 4.0 istemci verileri karşıya varsayalım. Daha sonra çevrimiçi ve istemci eşitleme gerçekleştirin. Bu durumda, istemci eşitleme sırasında düşük performansla karşılaşıyorsunuz. Ancak, Fiddler aracını çalıştırdığınızda, sorun oluşmaz.
 • İş akışı kural tanımı başka bir kullanıcıya yeniden atamak ve kullanıcı iş akışı yayımlar varsayalım. İş akışı örneği kayıtları karşı iş akışı çalıştığı bir varlık türü ile ilişkilendirilmiş. Bu durumda, iş akışı örneği açılamıyor. Sistem işleri menü. Ayrıca, iş akışı örneği iş akışı durumlarda ilişkinin varlığı görüntülenmez Sistem işleri iş akışı tanımı formunda menü.

Özel konular

Microsoft Dynamics crm 4.0, 64-bit sürümleri, Microsoft Office 2010 desteklemez.

Güncelleştirme toplamasının yüklü 8 ile Microsoft crm e-posta yönlendiricisi hizmeti, Microsoft Exchange Server 2010'u destekler.

Güncelleştirme toplamasının yüklü 12 ile Microsoft Exchange Server 2010'u kural Dağıtım Sihirbazı'nı destekler.

Microsoft Dynamics crm, Microsoft Office Outlook otomatik güncelleştirme kimlikleri ve bağlantı kimliği

Otomatik Güncelleştirme özelliğinin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Arapça234564 & clcid = 0x40100F5A25C-0A06-4B2B-8D50-E0C7B9FA5330
Çince (Basitleştirilmiş)234564 & clcid = 0x804B6993E9F-5134-4F60-B910-0933059EFF17
Çince (Hong Kong)234564 & clcid = 0xc04650E720C-BA15-4776-943B-5A078941FC5E
Çince (Geleneksel)234564 & clcid = 0x404B660452B-938E-46BF-AD1F-4AF4CFDD4C17
Çekçe234564 & clcid = 0x4050BA34CDD-5E62-4F3D-9E10-741FF0FD4290
Danimarka234564 & clcid = 0x40605F2C1EB-EBDD-4E7C-B408-E04602B31E9A
Felemenkçe234564 & clcid = 0x4136CCAC6C0-5E8F-4512-AAF1-64B4EB66222C
İngilizce234564 & clcid = 0x4098C9D903C-6812-40B1-B85B-17021CACECB8
Son234564 & clcid = 0x40b9CA253A7-822D-480D-A3FC-EE0CF4189B40
Fransızca234564 & clcid = 0x40c69B341A7-9657-4FD4-B7BF-084D94EACC38
Almanca234564 & clcid = 0x4073B3CC587-6690-48FE-BCCF-4634426B3963
Yunanca234564 & clcid = 0x408F1951DFB-59C2-492C-BD9A-2F8ADF88A59A
İbranice234564 & clcid = 0x40d02A03FD1-EE53-46F2-AD69-EC5017EB9373
Macarca234564 & clcid = 0x40e9553B328-9D9E-4BA3-B18B-A134748764D1
İtalya234564 & clcid = 0x410F6CC99C9-7161-4402-9B27-71CD5AC3B7F0
Japonca234564 & clcid = 0x4111BDD8034-1380-4DF6-9A1F-4F6B7DAA5522
Kore dili234564 & clcid = 0x4124B595E1E-88A2-4DAE-AF2D-26C88EE7DF31
Norveç234564 & clcid = 0x414DEAD87CF-AC67-4814-A164-6D1BFA75A8FC
Lehçe234564 & clcid = 0x41514A7A3B1-B369-48BE-8316-841B4241A5D3
Portekizce (Brezilya)234564 & clcid = 0x416FE3580E3-D224-4A43-8AA9-D2A21C3B74A3
Portekizce (Portekiz)234564 & clcid = 0x816105BB201-4F6F-4208-96CA-0615F9E7647F
Rusça234564 & clcid = 0x419DA9E7758-7D0A-4C23-9E32-8A59A4290437
İspanyolca234564 & clcid = 0x40aF490F5D6-5524-435E-A21B-1557D12EFCB7
İsveç234564 & clcid = 0x41d2637D821-9B94-4F10-AD53-73E770EA66F2
Türkçe234564 & clcid = 0x41fA02787F2-D390-4E57-A374-0B61169A4CA2

Dosya bilgileri

Dosya bilgileri gizlemek ya da görüntülemek için burayı tıklatın

Özellikler

Makale numarası: 2621054 - Last Review: 10 Şubat 2012 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbmbsmigrate kbexpertiseinter atdownload kbsurveynew kbmt KB2621054 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2621054

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com