Düzeltme: Bir güncelleştirme Common.reg güncelleştirmeleri Windows Katıştırılmış kompakt 7 tabanlı aygıtlar son Bluetooth SIG gereksinimle uyumludur dosya kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2633756 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede en son Bluetooth özel ilgi grubu (SIG) gereksinimi ile kompakt 7 katıştırılmış Windows tabanlı aygıtların uymak için Common.reg dosyasında güncelleştiren bir güncelleştirme açıklanır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirmesi bilgileri

Desteklenen bir yazılım güncelleştirmesi artık "Windows Embedded kompakt 7 Aylık Güncelleştirmesi Ekim 2011." Microsoft'tan edinilebilir Paket dosyası adı, "Dosya bilgileri" bölümünde, işlemci türünü içerir.

Not Bu Windows Katıştırılmış kompakt 7 Aylık Güncelleştirmesi aşağıdaki Microsoft Yükleme Merkezi Web sitesinden yüklenebilir:
Windows 7 kompakt güncelleştirmesi katıştırılmış

Bu güncelleştirme hakkında

Bu güncelleştirmeyi uygulamadan önce Windows Katıştırılmış kompakt 7 tabanlı bir aygıt mantıksal bağlantı denetimi ve uyarlama katmanı iletişim kuralı (L2CAP) iletebilir değil test profili ayarlama Suite (NK). Ana bandı bağlantısı nedeniyle L2CAP kullanım oluştuktan sonra 10 saniye içinde bir zaman uyumsuz kanal bağlantısı kesilemiyor. Bu güncelleştirme, L2CAP boşta kalma süresi 9 saniye sonra ana bandı bağlantısını kesmek için L2CAP davranışı değiştirir.

Bu güncelleştirmeyi uyguladığınızda, aşağıdaki kayıt defteri değişikliği public\COMMON\oak\files\common.reg dosyasına yapılır.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Bu güncelleştirme öncesindeBu güncelleştirme sonrasında
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Bluetooth\l2cap]
"IdlePhys": dword = a;
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Bluetooth\l2cap]
"IdlePhys": dword = 9;

Bu değişikliği yaptıktan sonra L2CAP sınaması başarılı olmuştur.

Notları
  • Bazı senaryolarda, NK yine başarısız olabilir.
  • Bluetooth SIG üyesi olarak NK Bluetooth SIG aşağıdaki Web sitesinden edinebilirsiniz:
    https://www.Bluetooth.org/Pts/download

Önkoşullar

Bu güncelleştirme yalnızca bu ürün için daha önce yayımlanan güncelleştirmelerin tümü de yüklüyse desteklenmektedir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra platformun tamamı için temiz bir yapı oluşturma gerçekleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Üzerinde Yapı menüsünü tıklatın Temiz bir çözümve i Çözümü olu?turun.
  • Üzerinde Yapı menüsünü tıklatın Çözümü yeniden olu?turun.
Bu yazılım güncelleştirmesini uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güncelleştirme, başka güncelleştirmelerin yerini almaz.

Dosya bilgileri

Bu yazılım güncelleştirme paketinin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) sahiptir aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde, bu yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'nda öğe.
Bu güncelleştirme paketinin içerdiği dosyalar
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya boyutuTarihSaatYol
Common.reg452,37421 Eki 201102: 53public\common\oak\files

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, örtülü veya performansı veya bu ürünlerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti sağlar.

Microsoft, üçüncü taraf iletişim bilgilerini teknik destek bulmanıza yardımcı olmak için sağlamaktadır. Bu kişi bilgi verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 2633756 - Last Review: 10 Kasım 2011 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Embedded Compact 7
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbqfe kbPubTypeKC kbexpertiseinter kbmt KB2633756 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2633756

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com