Düzeltme: birden fazla Host Integration Server 2010'u ortamında bir uow içinde iki evreli tamamlama işlemleri çalıştırmayı denediğinizde "HISMAGB0012" hata iletisi görüntüleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2636160 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birden fazla iş (uow) bir biriminin iki evreli tamamlama işlemleri çalıştırmayı denediğinizde Microsoft Host Integration Server 2010'u ortamında, işlem başarılı değil.

Örneğin, Host Integration Server 2010 kullandığınız Kalıcı bağlantılarMüşteri bilgileri Denetim Sistemi (CICS) işlemleri aynı uow yürütebilmek için istemci bağlamı nesnesi sipariş özelliği. Ancak, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
HISMAGB0012.

Parametre işleme sırasında parametre_ad? yöntemi method_name parametre ya da bir ö?enin içindeki parametre veri türü beklenen türden değil. Program denetleyin. Doğru ise, doğru Transaction Integrator oluşturulan kitaplık dağıtılır doğrulayın.

Not Host Integration Server 2006 ortamda bu sorun oluşmaz.

Neden

Bu sorun, istemci bağlamı Transaction Integrator iki nesne arasında paylaşır, Transaction Integrator kalıcı bağlantıların doğru işlenmemesi nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gideren düzeltme Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 2 bulunmaktadır.

Toplu elde etme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2616519 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 2

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
Hareketleri ve iki evreli tamamlama için destek

Özellikler

Makale numarası: 2636160 - Last Review: 16 Aralık 2011 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2636160 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2636160

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com