Eşleşecek şekilde eşleşen SMTP kullanmayı yerinde dizin eşitlemesi için Office 365 kullanıcı hesapları için kullanıcı hesapları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2641663 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Bazı senaryolarda, bu hesaba ilk olarak Office 365 yönetim araçlarını kullanarak yazılmış, yetkili bir kullanıcı hesabı için kaynak transfer olabilir. Bu araçlar, Office 365 portal, Microsoft Azure Active Directory modülü için Windows PowerShell vb. içerir. Yetki başlangıcı kaynak hesabın dizin eşitleme kullanarak bir şirket içi Active Directory etki alanı Hizmetleri (AD DS) kullanıcı hesabı ile yönetilebilir böylece aktarabilirsiniz.

Bu yetki başlangıcı kaynak aktarılması "SMTP eşleştirme," Office 365 kullanıcı hesabı yerinde kullanıcı hesabına eşleştirmek için birincil Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) adresi kullanan bir işlem tarafından nasıl etkilendiğini anlatılmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Eşleşen SMTP sınırlamalar

SMTP eşleştirme işlemi aşağıdaki teknik sınırlamalara sahiptir:
 • SMTP eşleşen çevrimiçi Microsoft Exchange e-posta adresi olan kullanıcı hesaplarında çalıştırılabilir.

  Not Bu, kullanıcının Exchange Online lisanslı gerekir anlamına gelmez. Bu, birincil e-posta adresine sahip bir posta kutusu Exchange Online düzgün çalışması için SMTP eşleşen var olmasını anlamına gelir.
 • SMTP eşleşen Office 365 yönetim araçlarını kullanarak özgün olarak yazılmış kullanıcı hesapları için yalnızca bir kez kullanılabilir. Bundan sonra Office 365 kullanıcı hesabı için şirket içi kullanıcı birincil SMTP adresi yerine bir değişmez kimlik değeri olarak bağlı.
 • Bulut kullanıcının birincil SMTP adresi, birincil SMTP adresi bulut kullanıcıya yerinde kullanıcı bağlamak için kullanılan değer olduğundan işlem eşleştirme SMTP sırasında güncelleştirilemez.

Bir şirket içi kullanıcı bulut kimliğine uyacak şekilde eşleşen SMTP nasıl kullanılır

Bir şirket içi kullanıcı dizin eşitleme için bir Office 365 kullanıcı hesabına eşleştirmek için eşleşen SMTP kullanmak için şu adımları izleyin:
 1. Office 365 kullanıcı hesabının hedef birincil SMTP adresini alın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Office 365 portal için genel bir yönetici olarak oturum açın
  2. ' yi tıklatınAdminve ardındanExchangeExchange Yönetim Merkezi'ni açmak için.
  3. Exchange Yönetim Merkezi bulun ve istediğiniz kullanıcı hesabını çift tıklatın.
  4. E-posta adresinitıklatın ve sonra kullanıcı hesabının birincil SMTP adresini not edin.
 2. Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'nı başlatın ve sonra Office 365 kullanıcı hesabının hedef eşleşen şirket içi etki alanındaki bir kullanıcı hesabı oluşturun. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
  Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'nda bir kullanıcı hesabı oluşturma
 3. 1b adımında birincil SMTP adresini eşleştirmek için yeni kullanıcı hesabının birincil SMTP adresi ayarlayın.

  Exchange yönetim araçlarını kullanarak bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:Exchange yerinde yüklü değilse, Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'nı kullanarak SMTP adresi değeri yönetebilirsiniz:
  1. Kullanıcı nesnesini sağ tıklatın ve sonra Özellikler' i tıklatın.
  2. Genel sekmesinde, e-posta alanını güncelleştirin ve ardından Tamam' ı tıklatın.
 4. Dizin eşitleme zorla. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
  Dizin eşitlemeyi zorla
Şirket içi dizin eşitleme ve bulut tabanlı yönetim araçları gibi Office 365 portal ve Azure Active Directory modülü için Windows PowerShell arasında yetki başlangıcı kaynak aktarma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Dizin eşitleme ve yetki başlangıcı kaynak
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2641663 - Last Review: 2 Temmuz 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 15.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Online
 • Office 365 Identity Management
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365062013 o365m kbmt KB2641663 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2641663

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com