Düzeltme: hataları Dize işaretsiz sayısal veri türlerinin Host Integration Server 2010 ortamında dönüştürmek için ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini kullandığınızda oluşabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2650808 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2010 ortamında Dize işaretsiz sayısal veri türlerini içeren bir ana bilgisayar dosyası dönüştürmek için ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini kullandığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
BasePrimitiveConverter, HISMPCB0015 zoned ondalık değeri geçersiz parametre karşılaşıldı name_of_method.

Kullanmak, ana bilgisayar veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini konfigüre ettiğinizde, bu sorun ortaya çıkabilir bir HostCodePage dışında ayar IBM EBCDIC (ABD-Kanada).

Neden

Bu sorun, ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini kullanması nedeniyle oluşur. IBM EBCDIC (ABD-Kanada) İmzasız dize sayısal veri türleri dönüştürür, hatalı kod.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gideren bir düzeltme, Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 3 dahil edilir.

Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2654652 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 3

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki güncelleştirmeyi, ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini ek kod sayfası desteği eklendi:
2428615Ek yapılandırma özellikleri için destek, xml çevirici ve Çözücü ve yeni veri türleri ekler ana veri dönüştürme BizTalk potansiyel satış bileşeni için bir güncelleştirme kullanılabilir
Ana kod sayfası 37 () kullanarak sayısal ana veri türleri BizTalk potansiyel satış bileşenini başvurulan Bilgi Bankası makalesini belirtildiği gibi dönüştürülmüşEBCDIC - ABD/Kanada) olsa bile bu önceki güncelleştirmeyi ile başka bir kod sayfası belirtilmedi.

Bu makalede açıklanan düzeltme, imzasız sayısal dize veri türlerini kullandığınızda oluşan kod sayfası dönüştürme sorunu düzeltir.

Özellikler

Makale numarası: 2650808 - Last Review: 22 Şubat 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2650808 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2650808

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com