Düzeltme: Host Integration Server hizmetlerinin durumunu denetlemek için kullanılan WMI Sorgu yanıt vermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2663621 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server Windows Yönetim Araçları (WMI) sağlayıcısı, Host Integration Server hizmetlerinin durumunu denetlemek için kullanın. WMI sorguları sorgu başarıyla çalışır ve bir zaman sonra yanıt vermeyebilir.

Neden

Bu sorun, Microsoft Foundation Class (mfc) altyapı DllMain işlevi ExitInstance yöntemini çağırdığında, belirli zamanlama koşullarında oluşur. Bu senaryo gerçekleştiğinde, Host Integration Server WMI sağlayıcısı CoFreeUnusedLibraries işlevini çağırır. Bu, ntdll Yükleyici bir kilitlenmeye neden olur. Bu noktada, WMI sağlayıcısı, Host Integration Server WMI Sağlayıcısı'nı barındıran ana (WmiPrvSE.exe) yanıt vermez.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltme yalnızca bu makalede açıklanan sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Karşıdan yüklenebilir bir düzeltme varsa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek'e başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesini Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaraları veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için bir düzeltme değil çünkü.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulamak için toplu güncelleştirme paketi 2 Microsoft Host Integration Server 2009 için olması gerekir. Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2645939 Host Integration Server 2009 için toplu güncelleştirme paketi 2

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın. Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'nda madde.

Microsoft Host Integration Server 2009, 32-bit Edition
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Wmisna.dll8.0.3925.2309,58410 Oca 201223: 48x 86
Microsoft Host Integration Server 2009, 64-bit Edition
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Wmisna.dll8.0.3925.2309,58410 Oca 201223: 48x 86
Wmisna.dll8.0.3925.2580,43210 Oca 201223: 50x 64
Not Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu dosyaları içeren en son düzeltmede ek dosyalar da içerebilir.


Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2663621 - Last Review: 3 Nisan 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2663621 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2663621

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com