DirectAccess bağlantısı Yardımcısı 2.0 kullanıma hazır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2666914 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, Microsoft DirectAccess bağlantısı Yardımcısı (DCA) 2.0 açıklar. DCA 2.0 çalıştırmak için istemci bilgisayarların Windows 7 çalıştırıyor olmalıdır. Buna ek olarak, istemci bilgisayarlar için şirketin iç ağı Windows Server 2012 Release Candidate dahil DirectAccess özelliğini kullanarak bağlanmanız gerekir. DCA 2.0 istemci bilgisayarlar DirectAccess bağlantı deneyimini geliştirir ve DirectAccess kullanıcılara destek maliyetini azaltmaya yardımcı olan.

DCA 2.0, aşağıdaki işlevselliği sağlar:
 • Böylece kullanıcılar her zaman kendi DirectAccess bağlantısı durumunu görüntüleyebilirsiniz DirectAccess kullanıcılara bağlantı bilgilerini sağlar. Bağlantı bilgilerini görüntülemek için DCA simgesini bildirim alanında Ek Yardım düğmesini tıklatın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2737622
 • Tanılama ve sorun giderme özellikleri sağlar. DCA 2.0 sorun oluşursa, bir ağa yeniden kullanıcılara yardımcı olacak araçlar sağlar ve BT yöneticileri ile sorun giderme bilgileri sağlamak için tanılama oluşturur.
 • DirectAccess OTP kullanarak kimlik doğrulaması için gereken kullanıcılar için bir defalık parola (OTP) kimlik doğrulaması için destek sağlar.OTP etkinleştirilirse, kullanıcılar aşağıdaki açılan pencereyi göreceksiniz:
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2737623
Not Bu güncelleştirme DCA kullanmayın veya DCA 1.0 veya DCA 1.5 kullanan Windows 7 tabanlı istemci bilgisayarlara yüklenebilir. DCA 2.0 Windows Server 2012 Release Candidate veya Windows 8 Release Preview çalıştıran bilgisayarlarda desteklenmez. Ayrıca, DCA 2.0 Forefront UAG ya da Windows Server 2008 R2 DirectAccess özelliğini kullanarak bir ağa bağlanma Windows 7 tabanlı istemci bilgisayarlarda desteklenir.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme paketi aşağıdaki bileşenleri içerir:
 • Bu güncelleştirmede tüm dosyalar topluluğu içeren sıkıştırılmış (.zip) dosyası (DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0.zip).
 • GPO şablonları (DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0_GP.adml; DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0_GP.admx) istemci bilgisayarlarda DCA ayarlarını yapılandırma.
 • Yükleme dosyalarını (DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0_x64.msi; DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0_x86.msi), 64-bit veya 32-bit istemci bilgisayarlara uygulamayı yüklemek için gereklidir.
 • GPO şablonları yapılandırmak ve uygulamanın yükleneceği anlatılmaktadır bir Yönetici Kılavuzu (DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0_AdminGuide.docx).
 • DCA 2.0 Beta çalıştıran istemci bilgisayarlara dağıtılan bir son kullanıcı Yardım dosyası olan bir Kullanıcı Kılavuzu (DirectAccess_Connectivity_Assistant_2_0_UserGuide.docx).
NotDCA 2.0 yüklemek için .msi dosyasını çalıştırdığınızda, Kurulum Sihirbazı'nı İngilizce olarak görüntülenir. Yükleme tamamlandıktan sonra son kullanıcı bilgisayarlarına İngilizce sadece DCA kullanıcı arabirimi görüntülenir.

Güncelleştirme bilgileri

Bu güncelleştirme nasıl edinilir

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Güncelleştirme paketini şimdi karşıdan yükle.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Önkoşullar

Bu güncelleştirmeyi uygulamak için Windows 7'yi veya Windows 7 Service Pack 1 (SP1) çalıştırıyor gerekir.

Windows 7 hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
976932 Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 hakkında bilgi

Kayıt defteri bilgileri

Bu paketteki güncelleştirmeyi uygulamak için, kayıt defterinizde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2666914 - Last Review: 2 Nisan 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2666914 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2666914

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com