Office 365 e-posta hesabınız Otomatik bulma hizmeti aracılığıyla otomatik olarak Google Android aygıtınızda veya Apple IOS tabanlı aygıtınızda ayarlanmadı.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2679626 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Exchange çevrimiçi Microsoft Office 365'te Microsoft Exchange ActiveSync bağlandığınızda, Office 365 e-posta hesabınızı otomatik olarak Google Android aygıt ya da, Apple IOS tabanlı bir aygıt (örneğin, bir iPhone veya iPad) URL'sine hizmeti aracılığıyla ayarlanır değil. Ayrıca, mobil aygıtınızdan çevrimiçi Exchange posta kutunuzun erişemiyor.

Bu sorun oluştuğunda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi de alabilirsiniz:

Sunucuya bağlanılamıyor.
Not Bu hata iletisi, kullandığınız cihaza bağlı olarak değişebilir.

NEDEN

Mobil aygıt tam olarak belirli Exchange ActiveSync protokolü gereksinimleri için yeniden yönlendirme özelliğini desteklemiyorsa, bu sorun oluşur.

DURUMU

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

GEÇİCİ ÇÖZÜM

Mobil aygıtınızı ve O365 geçerli sürümü için e-posta kurma, daha fazla yardım için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:

http://Office.microsoft.com/Client/15/Help/Home?Shownav=true&lcid=1033&NS=OLWAO365E&ver=15&v=15.0.775.5&mode=Desktop&helpid=MS.Exch.owao.EmailOnMobilePhone

Daha fazla bilgi

Bu sorun ve nasıl mobil cihazlar hakkında Exchange Online Office 365'te bağlanmak hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://blogs.technet.com/b/Exchange/archive/2012/02/07/Cross-Site-Redirection-Exchange-ActiveSync-Clients-in-Office-365.aspx
Exchange ActiveSync Logo Programı'nın parçası olan aygıtları yeniden yönlendirmeyi destekleyen ve bu sorunla karşılaşmaz. Exchange ActiveSync Logo Programı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:

http://blogs.technet.com/b/Exchange/archive/2011/04/13/announcing-the-Exchange-ActiveSync-Logo-Program.aspx

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Bilgiler ve sunulan çözüm bu belgenin geçerli görünümü, Microsoft Corporation'ın yayın tarihi itibariyle bu sorunları gösterir. Bu çözüm, Microsoft veya üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla kullanılabilir. Microsoft, herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcılar veya bu makalede açıklanan üçüncü taraf çözümü özellikle önermez. Diğer üçüncü taraf sağlayıcılar veya bu makalede açıklanmayan üçüncü taraf çözümler de olabilir. Microsoft Değişen Pazar koşullarına yanıt vermesi gerektiğinden, bu bilgileri bir taahhüt olarak Microsoft tarafından yorumlanmalıdır. Microsoft garanti veya doğruluğu herhangi bir bilgi veya Microsoft ya da sözü edilen tüm üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından sunulan herhangi bir çözüm onaylamaz.

Microsoft hiçbir garanti vermez ve tüm gösterimler, garanti ve koşulları açık, zımni ya da yasal olup olmadığını dışlar. Da dahil, ancak gösterimler, garanti veya koşul başlık, ihlal etmeme, tatmin edici koşul, satılabilirlik ve herhangi bir hizmet, çözüm, ürün, veya herhangi diğer malzemeler ya da bilgi ile ilgili olarak, belirli bir amaca uygunluk, bunlarla sınırlı değildir. Hiçbir durumda bu makalede belirtilen herhangi bir üçüncü taraf çözümü için Microsoft tutulamaz.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2679626 - Last Review: 5 Temmuz 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 16.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365m o365022013 kb3rdparty kbgraphic kbmt KB2679626 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2679626

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com