Użytkownicy, którzy telefonowania do usługi Lync Online konferencje są zablokowane przez czas nieokreślony lub nigdy nie rozpoczyna się spotkanie

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2693118 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Po wybraniu numeru do usługi Lync Online spotkania, może zostać wyświetlony jeden z następujących komunikatów o błędach:
 • Spotkania nie została rozpoczęta.
 • Lider spotkania jeszcze nie przybył.
Może również znaleźć że nigdy nie może dołączyć do spotkania, nawet jeśli użytkownik zostanie poproszony o czekać przyłączyć się do spotkania.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, należy użyć jednej z następujących metod, odpowiedniej do konkretnej sytuacji.

Rezolucja 1

Sprawdzanie następujących rekordów DNS:
_sip._tls.domeny
W tym rekordzie symbol zastępczy domeny reprezentuje nazwę serwera docelowego. Ten rekord jest przewodnik Państw AKP oraz serwery do serwera docelowego poprawne. Bez tego rekordu Państw AKP oraz serwer nie może odnaleźć poprawnego miejsca docelowego, a użytkownik jest wstrzymany przez czas nieokreślony.

Ten rekord należy skonfigurować w następujący sposób:
Record Type: SRV
Record name: _sip
Protocol: _tls
Weight: 1
Priority: 100
Port: 443
Destination Host: sipdir.online.lync.com
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu konfigurowania rekordy DNS potrzebne do usługi Lync Online przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Wiki: Zapewnieniu sieci działa z usługi Lync Online
2566790Rozwiązywanie problemów z konfiguracją usługi Lync Online DNS w usłudze Office 365

Rezolucja 2

Sprawdź, czy formatowanie numerów telefonów, które znajdują się w Lync Online ustawienia użytkownika. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Przejdź do strony Administrator — Przegląd , kliknij przycisk Użytkownicy po lewej stronie okna, a następnie otwórz użytkownika, która zorganizowała spotkanie.
 2. Na górze strony kliknij przycisk więcej, a następnie w obszarze Lync Online, kliknij przycisk Konfiguruj ustawienia użytkownika. Znajdziesz tam ustawienia konferencji telefonicznych.

  Pola połączenie płatne i Połączenie bezpłatne są bardzo wrażliwe na formatowanie numeru. Podczas wprowadzania numeru opłat i bezpłatny numer, upewnij się, że nie zawierać nawiasów ani znaków interpunkcyjnych (na przykład spacji, wsporniki, łączniki, kresek i tak dalej) i używać tylko wartości numeryczne od 0 do 9. Przykładem prawidłowy numer byłby następujący:
  4255550187
Aby uzyskać pomoc z Lync Online problemów konferencji telefonicznych przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Konfigurowanie obsługi konferencji telefonicznych

Rezolucja 3

Poczekaj, aż organizatora konferencji, aby odblokować konferencji lub mają organizatora, Dodaj użytkownika do konferencji za pośrednictwem klienta programu Lync.

Rozwiązanie 4

Upewnij się, że konto usługi Lync Online organizatora spotkania oraz AKP są skonfigurowane tego samego regionu geograficznego. Na przykład jeśli organizacji usługi Office 365 opiera się w Ameryce Północnej, użytkownik musi korzystać z konta AKP, który jest skonfigurowany dla Ameryki Północnej i nie można używać konta AKP, które jest skonfigurowane dla Zjednoczonego Królestwa. Można skontaktować się z AKP, aby sprawdzić, czy Twoje konto zostało utworzone w odpowiedni region.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem może wystąpić, jeśli spełniony jest jeden z następujących warunków:
 • Ustawienia konferencji telefonicznych są niepoprawnie sformatowany.
 • Rekordy nazw System (DNS) domeny lub są niepoprawne.
 • Lider konferencji zablokowany konferencji.
 • Żaden użytkownik nie dołączył do spotkania za pośrednictwem klienta programu Lync lub lider nie rozpocząć konferencji za pośrednictwem telefonu.
 • Organizator spotkania Lync Online korzystającej z konta dostawcy konferencje Audio (AKP) z innego regionu.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2693118 - Ostatnia weryfikacja: 28 czerwca 2014 - Weryfikacja: 12.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2693118 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2693118

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com